بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار

نکات فنی پوشش بازنشستگی یا سرمایه گذاری

نکات فنی پوشش بازنشستگی یا سرمایه گذاری,شرکت بیمه پاسارگاد,سود مشارکت در منافع,سود تضمینی,روز شمار,مستمری,بیمه مرکزی,ذی نفع,سود فنی,سود علی الحساب,سود مرکب,alexa.com,

1- این پوشش از دو نوع سود برخوردار است: سود تضمینی( سود فنی – سود علی الحساب) و سود مشارکت در منافع   2- سود تضمینی: سودی است که به طور تضمین شده و قطعی به بیمه گذار یا ذی نفع در

نکات فنی پوشش بازنشستگی یا سرمایه گذاری

بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار

نکات فنی پوشش بازنشستگی یا سرمایه گذاری دانلود کاور با اندازه اصلی

1- این پوشش از دو نوع سود برخوردار است: سود تضمینی( سود فنی – سود علی الحساب) و سود مشارکت در منافع

 

2- سود تضمینی: سودی است که به طور تضمین شده و قطعی به بیمه گذار یا ذی نفع در پایان مدت قرارداد یا در زمان بازخرید داده می شود و در حال حاضر این نرخ برای دو سال اول %16 – برای دو سال دوم  13%- از سال پنجم تا پایان مدت قرارداد  10% می باشد. این سود ممکن است به دستور بیمه مرکزی هر سال تغییر یابد.

 

 3- سود مشارکت در منافع: همه شرکت های بیمه سرمایه گذاری های متفاوتی را در زمینه های مختلف انجام می دهند و بیمه گذاران عمر و تامین آتیه خود را نیز در این سرمایه گذاری سهیم می کنند، بر اساس قانون،  85درصد از این سود بدست آمده به اندوخته بیمه گذاران واریز می شود. میزان محاسبه سود مشارکت به صورت روز شمار و مرکب می باشد، منظور ازسود مرکب پرداخت سود به سودهای سال های قبل بیمه نامه است که همه این سود ها با هم تجمیع شده و یک اندوخته بسیار قابل توجهی را شکل می دهد. میزان سود مشارکت در منافع در شرکت های مختلف کاملا متفاوت است و هر شرکت بیمه ای بر اساس نوع سرمایه گذاری ای که انجام می دهد سود متفاوتی را به بیمه گذاران پرداخت می کند . میزان سود مشارکت در منافع که به بیمه نامه های عمر و تامین آتیه پرداخت می شود برای هر سال متفاوت بوده و نمی توان درباره سود سال های آینده عددی را پیش بینی کرد. آخرین رقم سود مشارکت اعلام شده از سوی شرکت بیمه پاسارگاد مربوط به سال  1396و رقم  %18.57بوده است.

 

 4- سود تضمینی در همه شرکت های بیمه به دستور بیمه مرکزی یکسان می باشد و سود مشارکت در منافع با توجه به نوع سرمایه گذاری در هر شرکتی متفاوت است.

 

 5- نکته قابل توجه در این دو نوع سود این است که سود تضمینی و سود مشارکت در منافع با هم ترکیب می شوند نه تجمیع به عبارت دیگر وقتی می گوییم سود تضمینی در یک سال مشخص  16درصد و سود مشارکت در منافع  22درصد است به این معنا نیست که سود آن سال  38درصد می باشد بلکه سود مشارکت در واقع  6درصد است که به سود تضمینی اضافه می شود.

 

6- با توجه به اینکه در بیمه نامه های عمر و تامین آتیه فقط سود تضمینی نشان داده می شود و سود مشارکت در منافع به لحاظ اینکه قطعی نیست و حالت پیش بینی داشته درج نشده است جدولی به نام جدول استعلام با استناد به سود مشارکت در منافع سال های قبل تنظیم شده که در صفحه بعد آن

را مشاهده می کنید که می تواند معیار خوبی برای مشتریان باشد تا بدانند بعد از پایان مدت قرارداد چه مبلغی را دریافت می کنند.( ارقام این جدول حالت پیش بینی دارد و قطعی نیست)

 

 7- هر ساله مبلغ دریافتی به بیمه شدگان به صورت تصاعدی بالاتر می رود و این روند در بین بیمه شدگانی که سن کمتری دارند بیشر نمود پیدا می کند بنابراین در مذاکرات فروش روی افرادی که سن کمتری دارند تمرکز بیشتری نمایید و از بیمه گذاران بخواهید مدت قرارداد خود را در بازه زمانی بیشتری انتخاب نمایند. (  25تا  30سال)

 

 8- مبلغ پرداخت شده در پایان مدت قرارداد یا در زمان بازخریدی فقط به صورت یکجا به شخص مورد نظر داده می شود و طرحی به عنوان حقوق یا مستمری در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد وجود ندارد اما نکته ای که مهم است که باید به آن اشاره کرد این است که بازنشستگی فقط به معنای حقوق یا مستمری ماهیانه نیست و می تواند به صورت یکجا هم پرداخت شود که این نوع طرفداران زیادی نسبت به حقوق ماهیانه نیز دارد زیرا فرد در مورد مبلغ نسبتا زیادی که به او داده می شود حق انتخاب بیشتری دارد.

 

9- سود تضمینی به صورت روز شمار محاسبه می شود ولی سود مشارکت به صورت سالانه محاسبه و هر 3 سال یکبار به حساب صندوق بیمه گذاران واریز می شود.

 

 

 10- بیمه گذاران می توانند به مراجعه به سایت شرکت بیمه پاسارگاد به نشانی www.pasargadinsurance.ir سود مشارکت در منافع خود را مشاهده نمایند.

 

 

 

 

کانال تلگرامی : http://t.me/bpaht

(انتخاب مبلغ حق بیمه ، شرایط بیمه نامه و روش های پرداخت) پس از کسب اطلاعات لازم درباره این بیمه نامه، لازم است نسبت به انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظرتان اقدام کنید. شرایط قرارداد بیمه نامه عمر در واقع شرایطی است متشکل از انتخاب حق بیمه پرداختی ، روش پرداخت ، مدت بیمه ، پوشش های بیمه ای مورد تقاضا و پاسخ به سوالات عمومی و پزشکی می باشد. به عنوان مثال، شما مبلغ حق بیمه 50 هزار تومان با روش پرداخت ماهیانه ، به مدت حداکثر 30 سال و پوشش بیمه ای کامل را انتخاب می نمایید. بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نیز می توانند بر اساس تمایل خود نسبت به نحوه پرداخت حق بیمه، از میان گزینه های ماهانه ،سه ماهه ، شش ماهه و سالانه یکی را انتخاب کنند. (ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر) برای ثبت نام لازم است فرم پیشنهادی بیمه عمر و تامین آتیه را دانلود نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. در منوی زیر میتوانید فرم پیشنهادی را دریافت نمایید. برای ثبت نام لازم است اطلاعات کامل خود شامل مشخصات فردی بیمه گذار، مشخصات فردی بیمه شده، مشخصات بیمه نامه مورد در خواست، حق بیمه درخواستی، روش پرداخت، نشانی محل سکونت، شماره تماس و نشانی پست الکترونیکی را در اختیار بیمه پاسارگاد قرار دهید. (نحوه پرداخت حق بیمه) پس از انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظر و "ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر" ، آماده رفتن به مرحله بعد هستید. لطفاً به خاطر داشته باشید که با تکمیل فرم ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر مرحله ثبت نام شما کامل شده است و شما باید حق بیمه مورد نظر را برای صدور بیمه نامه پرداخت نمایید. برای پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه خود می‌توانید به روش های زیر اقدام نمایید: 1- پرداخت آنلاین از طریق سایت و کارت تمامی بانک ها 2- پرداخت از طریق فیش واریزی و مراجعه حضوری در بانک های پاسارگاد و ملت 3- پرداخت توسط کارتخوان در محل شما 4- پرداخت نقدی و یا کارتخوان در شرکت نکته: - تکمیل فرم ثبت نام قبل از پرداخت و نهایی شدن بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد هیچ گونه تعهدی برای شرکت بیمه و بیمه گذار ایجاد نکرده و در صورت عدم انعقاد قرارداد هیچ نوع خسارتی قابل مطالبه نخواهد بود. فرم پرسش نـامه و پيشنهـاد بيمـه عمـر و تـأمين آتيه (ارسال مدارک و پیوستن شما به خانواده بزرگ بیمه عمر پاسارگاد) پس از پرداخت حق بیمه عمر خود به روش های ذکر شده لطفا مراحل زیر را انجام دهید. 1- ارسال مدارک شناسایی تصویر کارت ملی و یا شناسنامه بیمه گذار ، بیمه شده و وراث قانونی را فاکس و یا ایمیل نمایید. 2- ارسال فیش واریزی در صورتی که حق بیمه عمر خود را از طریق فیش واریزی در بانک واریز کرده اید، اصل فیش را ارسال نمایید. 3- درخواست صدور بیمه نامه فرم در خواست صدور بیمه نامه را دانلود کرده و بیمه گذار و بیمه شده آن را تکمیل و امضا کرده و آن را فاکس و یا ایمیل نمایید. بعد از طی مراحل مذکور توسط شما و دریافت اطلاعات ثبت نام و پرداخت توسط ما واحد صدور اطلاعات مربوطه را بررسی نموده و کافی است تنها منتظر تماس کارشناسان بیمه عمر بمانید. پس از بررسی های لازم و تکمیل پرونده توسط واحد صدور بیمه نامه صادر می گردد. کارشناسان بیمه پاسارگاد به محل مورد درخواست بیمه گذار مراجعه کرده، بیمه نامه را تحویل و توضیحات لازم را به بیمه گذار می دهند. لطفاً به خاطر داشته باشید که لازم است در زمان مراجعه کارشناس بیمه پاسارگاد، مدارک شناسایی معتبر را به وی ارائه نمایید. اکنون شما می‌توانید با خیالی آسوده برای آینده خود و خانوادتان پس انداز کنید.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

کسب درآمد با جستجو در گوگل
مشاوره رایگان 09117879752