بیمه عمر پاسارگاد / نمایندگی زارعی

http://bpaht.ir/

نکات فنی پوشش هزینه پزشکی حادثه

1- حادثه عبارتست از هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون اراده بیمه شده بروز کرده و موجب صدمه به وی گردد. 2- غرق شدن-مسمومیت-گاز گرفتگی-خوردن اسید-ابتلا به هاری, کزاز, سیاه زخم- دف

نکات فنی پوشش هزینه پزشکی حادثه
 • 09022275808واتس اپ
 • خلاصه داستان :

  1- حادثه عبارتست از هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون اراده بیمه شده بروز کرده و موجب صدمه به وی گردد.


  2- غرق شدن-مسمومیت-گاز گرفتگی-خوردن اسید-ابتلا به هاری, کزاز, سیاه زخم- دفاع مشروع –اقدام به نجات افراد و اموال از خطر همگی حادثه محسوب شده و مشمول این پوشش خواهند شد.


  3- صدمه بر اثر اقدام به خودکشی -صدمات بدنی از روی عمد- استعمال هرگونه مواد مخدر و یا مواد محرک بدون تجویز پزشک و یا مصرف مشروبات الکلی که موجب بروز حادثه شود-اعمال مجرمانه- دیسک کمر-ابتلا به جنون-پرش با چتر نجات به صورت سقوط آزاد ,مشمول هزینه های پزشکی حادثه نمی شود.


  4- نقض عضو بر اثر شورش, انقلاب,اعتصاب و اقدامات احتیاطی مقامات انتظامی و نظامی -زمین لرزه - آتش فشان - ورزش های رزمی و حرفه ای,شکار,سوارکاری, قایقرانی -سرنشینی هواپیما های غیرتجاری, اتومبیل های کورسی و موتور سیکلت های دنده ای- غواصی و سقوط با چتر نجات به جز سقوط آزاد فقط با موافقت کتبی شرکت بیمه پاسارگاد و پرداخت حق بیمه اضافی قابل پوشش است.


  5- مصدومانی که به صورت اورژانسی به مراکز درمانی منتقل شده و به صورت رایگان درمان می شوند مشمول هزینه پزشکی حادثه نمی باشند.


  6- بیمه شده در ظرف مدت یک هفته نمیتواند بیش از یکبار از این پوشش استفاده نماید.

گزارش کد : 12

پست

رهگیری مرسولات پستی

تیپاکس

رهگیری مرسولات تیپاکس

باربری

رهگیری مرسولات باربری