بیمه عمر پاسارگاد / نمایندگی زارعی

http://bpaht.ir/

نکات فنی پوشش بیماری های خاص

1- بیماری های تحت پوشش بیماری های خاص عبارتند از: سرطان-سکته قلبی-سکته مغزی- جراحی عروق قلبی- پیوند اعضای اصلی بدن  2- انواع سرطان و همچنین انواع سرطان خون و بیماری های بدخیم سیستم لنفا

نکات فنی پوشش بیماری های خاص
 • 09022275808واتس اپ
 • خلاصه داستان :

  1- بیماری های تحت پوشش بیماری های خاص عبارتند از: سرطان-سکته قلبی-سکته مغزی- جراحی عروق قلبی- پیوند اعضای اصلی بدن


   2- انواع سرطان و همچنین انواع سرطان خون و بیماری های بدخیم سیستم لنفاتیک مانند بیماری های هوجکین مشمول این پوشش می شوند اما سرطان های غیر تهاجمی و کلیه ی سرطان های پوست به جز ملانوم بدخیم از این پوشش خارج اند.


   3- سکته مغزی که باعث عوارض عصبی به مدت بیست و چهار ساعت شود و شامل انفارکتوس مغزی, خونریزی و آمبولی گردد و شواهد نقایص عصبی به مدت حداقل سه ماه موجود باشد مشمول این پوشش خواهد بود.


   4- انجام عمل جراحی قلب باز برای ترمیم دو یا بیشتر از عروق قلبی که تنگ یا مسدود شده باشند و به وسیله آنژیوگرافی تایید شده باشد مشمول این نوع پوشش خواهند بود. آنژیوپلاستی و یا هر عمل دیگری که از طریق روش های داخلی عروقی انجام می گیرد ازین پوشش مستثنی هستند.


  5- پیوند اعضای اصلی بدن شامل پیوند قلب-ریه-کبد-کلیه- مغز استخوان می باشد.

  6- بیمه پرداختی بابت مدت مازاد شصت سالگی در صورت دریافت در صورتی که سن بیمه شده هنگام ابتلا به بیماری ها بیش از شصت سال باشد در چنین صورتی حق , برگشت داده خواهد شد.


  7- مبتلا شدن به بیماری های موارد بالا اگر بر اثر مصرف مواد مخدر یا مشروبات الکلی باشد شامل این پوشش نخواهد بود.


   8- ابتلا به ایدز شامل پوشش بیماری های خاص نمی شود.

   

  9- برای پرداخت هزینه های درمان در پوشش بیماری های خاص نیازی به فاکتور از مراکز درمانی نیست.


   10- پرداخت هزینه های درمان تا سقف سرمایه پوشش بیماری های خاص طبق جدول صفحه سوم بیمه نامه قابل تعهد است و برای هر بیماری فقط یکبار قابل پرداخت می باشد به طور مثال شخصی که به علت سکته قلبی یک بار از بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد پوشش دریافت کرده است دیگر برای بار دوم نمی تواند برای همان بیماری ( سکته قلبی ) از شرکت بیمه هزینه دریافت نماید.

گزارش کد : 13

پست

رهگیری مرسولات پستی

تیپاکس

رهگیری مرسولات تیپاکس

باربری

رهگیری مرسولات باربری