بیمه عمر پاسارگاد / نمایندگی زارعی

http://bpaht.ir/

نکات فنی پوشش بیمه تکمیلی کمک رسان ایران SOS

1- به منظور تامین خدمات کمک رسانی بیمه گذاران شرکت بیمه پاسارگاد علاوه بر مزایای مندرج در بیمه نامه و در چهارچوب تعهدات آن، شرکت بیمه پاسارگاد در طی قراردادی با شرکت کمک رسان ایران sos پوشش بیمه تک

نکات فنی پوشش بیمه تکمیلی کمک رسان ایران SOS
 • 09022275808واتس اپ
 • خلاصه داستان :

  1- به منظور تامین خدمات کمک رسانی بیمه گذاران شرکت بیمه پاسارگاد علاوه بر مزایای مندرج در بیمه نامه و در چهارچوب تعهدات آن، شرکت بیمه پاسارگاد در طی قراردادی با شرکت کمک رسان ایران sos پوشش بیمه تکمیلی را هم به خدمات خود اضافه کرده است و بیمه شدگان مشمول این پوشش می توانند از مزایای آن بهره مند شوند.

   

  2- شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 9189121است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.شرکت کمک رسان ایران شرکت "بیمه" نیست. این شرکت موظف است بر اساس قوانین جاری کشور همه ریسک های بیمه پذیر خود را به شرکتهای بیمه ایرانی واگذار نماید. اعضای کمک رسان ایران در این موارد تحت پوشششرکت کمک رسان قرار دارند. اعضای کمک رسان در زمان عقد قرارداد عضویت به کمک رسان برای اخذ این پوشش نیابت می دهند. از این طریق اعضای کمک رسان هم به پوشش بیمه ای مورد نیاز خود دسترسی مییابند و هم از خدمات گسترده کمک رسانی در یک بسته خدماتی برخوردار میگردند.


  3- در صورتیکه محل بستری یکی از بیمارستانهای طرف قرارداد باشد، پس از دریافت اطلاعات فوق و انطباق خدمات درخواستی با پوشش بیمه، معرفی نامه برای آن بیمارستان ارسال و شما با ارائه کارت شناسایی به قسمت پذیرش بیمارستان می توانید از خدمات لازم برخوردار گردید.در صورت بستری در سایر بیمارستانها، پس از ترخیص و تسویه حساب، همه مدارک بیمارستانی ممهور به مهر بیمارستان و گواهی پزشک را برای کمک رسان ایران ارسال نمائید. هزینه های فوق برابر با مفاد قرارداد بیمه و تعرفه بستری و درمان در بیمارستانهای طرف قرارداد هم درجه محاسبه و تامین میگردد.
  برای آشنایی با مراکز طرف قرارداد شرکت کمک رسان ایران sos و یا نشانی شعبات این شرکت در سراسر کشور به سایت این شرکت به نشانی  www.iranassistance.comمراجعه فرمایید.


  4- این پوشش بیمه ای در تامین هزینه های درمان و تشخیص و انتقال پزشکی دارای 30درصد فرانشیز می باشد.

   

  5- تعهدات این پوشش مازاد بر پوشش های اصلی بیمه عمر و تامین آتیه می باشد و استفاده از آن تغییری در سایر پوشش ها ایجاد نمیکند.


  6- بیمه گذارانی که دارای دو یا چند بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می باشند مبالغ ذخیره ریاضی آنها با هم تجمیع می شود.


  7- اعتبار این پوشش سالانه بوده اما چون ذخیره ریاضی بیمه شدگان هر سال افزایش می یابد تا پایان قرارداد مشمول این پوشش می شوند.


  8- زایمان دندانپزشکی زیبایی سقط جنین ترک اعتیاد بیماری های مادرزادی رفع عیوب انکساری چشم هزینه های سرپایی نازایی لقاح مصنوعی عقیم سازی معلولیت ذهنی هزینه های مربوط به قتل و جنایت ترک اعتیاد هزینه های تهیه اعضای طبیعی و مصنوعی بدن هزینه های مربوط به بلایای طبیعی هزینه های ناشی از جنگ و شورش اتاق خصوصی - درمان جنون هزینه های کلینیکی ( خوابیدن انواع بخیه
  شکستگی دررفتگی ویزیت پزشک ) هزینه های پاراکلینیکی ( آزمایش خون آزمایش اسپرم انواع رادیوگرافی انواع رادیولوژی MRI )مشمول این پوشش نمی باشند.


  9- هزینه های بستری در بیمارستان انواع جراحی جراحی دیسک کمر و ستون فقرات جراحی مغز و اعصاب مرکزی و نخاع جراحی مربوط به سرطان آنژیوگرافی قلب انواع سنگ شکن شیمی درمانی رادیوتراپی پیوند ریه , کبد, مغز استخوان , کلیه گامانیف مشمول این پوشش می باشند.


  10- بسته به اندوخته ریاضی بیمه گذاران هر ماه مبلغ 1000تا 2000هزار تومان از سود مشارکت در منافع بیمه گذاران بابت این پوشش کسر می شود. لذا چنانچه هریک از بیمه گذاران تمایلی به ارائه ی خدمات این پوشش و کسر سود مشارکت در منافع خود ندارد می تواند با مراجعه به شعبات بیمه پاسارگاد یا از طریق نماینده خود اقدام به حذف آن نماید.


  11- جدول زیر سقف و انواع تعهدات این پوشش را نشان می دهد

  ردیف مجموع مبلغ ذخائر ریاضی
  و سپرده ( ریال )
  سقف پوشش
  بیمه ای بخش
  اول ( ریال)
  سقف پوشش
  بیمه ای بخش
  دوم ( ریال )
  حق بیمه ماهانه
  هر نفر ( ریال )
  فرانشیز
  1 از 20تا 39 20 میلیون 40میلیون 10هزار %30
  2 از 40تا 59 30 میلیون 60میلیون 14هزار %30
  3 از 60تا 99 40 میلیون 80میلیون 16هزار %30
  4 از 100و بیشتر 50میلیون 100میلیون 20هزار %30


  نکته : موارد پوشش بیمه ای بخش اول عبارتند از : تامین هزینه های بستری شیمی درمانیآنژیوگرافی - انواع سنگ شکن دیسک و ستون فقرات ( حداکثر در طی یک سال بیمه ای)


  نکته : موارد پوشش بیمه ای بخش دوم عبارتند از : جراحی مربوط به سرطان مغز و اعصاب مرکزی نخاع- گامانایف پیوند ریه پیوند کلیه پیوند کبد پیوند مغز استخوان ( با احتساب سقف پوشش بیمه ای بخش اول )


  12- بیمه گذاران برای اطلاع از وضعیت این پوشش برای بیمه نامه خود می توانند به ترتیب زیر عمل نمایند:
  مرحله اول ) ورود به سایت شرکت بیمه پاسارگاد به نشانی www.pasargadinsurance.ir


  مرحله دوم) در صفحه اصلی سایت بیمه نامه و گزینه دریافت اطلاعات بیمه نامه انتخاب گردد.


  مرحله سوم ) باز شدن صفحه ای با عنوان این که بیمه گذار محترم از طریق ورود به این سامانه می توانید اطلاعات بیمه نامه عمر و تامین آتیه خود را مشاهده نمایید.


  مرحله چهارم) وارد کردن اطلاعات بیمه گذار


  مرحله پنجم) انتخاب گزینه درمان تکمیلی


  مرحله ششم ) مشاهده وضعیت بیمه شده به این صورت که اگر بیمه شده شرایط استفاده از ین پوشش را دارا باشد میزان تعهدات تاریخ شروع پوشش ها شماره تماس و آدرس شرکت بیمه کمک رسان ایران مشاهده می شود در غیر این صورت پیغامی با این مضمون که بیمه شده در حال حاضر فاقد شرایط لازم برای استفاده ازین پوشش می باشد به بیمه گذار داده می شود.


  13- تذکر مهمی که باید در مورد این پوشش گفته شود این است که بیمه تکمیلی کمک رسان ایران جز پوشش های اصلی بیمه عمر و تامین آتیه نیست و بیشتر حالت یک هدیه به مشتریان را دارد و در بیمه نامه نیز ذکر نمی شود و ممکن است زمانی از پوشش های بیمه ای پاسارگاد خارج شود زیرا این شرکت در حالیکه یک مرکز کاملا معتبر محسوب می شود که به رغم تحریم های بین المللی و بالا رفتن هزینه ها همچنان با قدرت به کار خود ادامه می دهد اما باید در نظر داشت که این شرکت تحت نظر بیمه پاسارگاد نیست و چون شرکت بیمه ای محسوب نمی شود از قوانین بیمه مرکزی نیز تبعیت نمی کند و پشتوانه ای مثل شرکت های بیمه ای ندارد بنابراین در جلسات فروش این نکته به مشتریان گوشزد شود.


  نکته: بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد ( به جز پوشش تکمیلی کمک رسان ایران ) با هیچ مرکز درمانی قراداد ندارد و بیمه شدگان در صورت هرگونه حادثه یا بیماری می توانند در هر مرکز درمانی اقدامات لازم را انجام داده و پس از ارائه مدارک لازم به شرکت بیمه هزینه را دریافت نمایند.


  14- استفاده از این پوشش شرط سلامتی ندارد و برای آن آزمایش پزشکی از فرد گرفته نمی شود

گزارش کد : 14

پست

رهگیری مرسولات پستی

تیپاکس

رهگیری مرسولات تیپاکس

باربری

رهگیری مرسولات باربری