بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار

نکات فنی پوشش بیمه تکمیلی کمک رسان ایران SOS

نکات فنی پوشش بیمه تکمیلی کمک رسان ایران SOS,بیمه مرکزی ایران,تامین هزینه های درمان,فرانشیز,زایمان,هزینه های بستری در بیمارستان,گامانیف,آنژیوگرافی قلب,دیسک و ستون فقرات,مغز و اعصاب مرکزی,

1- به منظور تامین خدمات کمک رسانی بیمه گذاران شرکت بیمه پاسارگاد علاوه بر مزایای مندرج در بیمه نامه و در چهارچوب تعهدات آن، شرکت بیمه پاسارگاد در طی قراردادی با شرکت کمک رسان ایران sos پوشش بیمه تک

نکات فنی پوشش بیمه تکمیلی کمک رسان ایران SOS

بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار

نکات فنی پوشش بیمه تکمیلی کمک رسان ایران SOS دانلود کاور با اندازه اصلی

1- به منظور تامین خدمات کمک رسانی بیمه گذاران شرکت بیمه پاسارگاد علاوه بر مزایای مندرج در بیمه نامه و در چهارچوب تعهدات آن، شرکت بیمه پاسارگاد در طی قراردادی با شرکت کمک رسان ایران sos پوشش بیمه تکمیلی را هم به خدمات خود اضافه کرده است و بیمه شدگان مشمول این پوشش می توانند از مزایای آن بهره مند شوند.

 

2- شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 9189121است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.شرکت کمک رسان ایران شرکت "بیمه" نیست. این شرکت موظف است بر اساس قوانین جاری کشور همه ریسک های بیمه پذیر خود را به شرکتهای بیمه ایرانی واگذار نماید. اعضای کمک رسان ایران در این موارد تحت پوشششرکت کمک رسان قرار دارند. اعضای کمک رسان در زمان عقد قرارداد عضویت به کمک رسان برای اخذ این پوشش نیابت می دهند. از این طریق اعضای کمک رسان هم به پوشش بیمه ای مورد نیاز خود دسترسی مییابند و هم از خدمات گسترده کمک رسانی در یک بسته خدماتی برخوردار میگردند.


3- در صورتیکه محل بستری یکی از بیمارستانهای طرف قرارداد باشد، پس از دریافت اطلاعات فوق و انطباق خدمات درخواستی با پوشش بیمه، معرفی نامه برای آن بیمارستان ارسال و شما با ارائه کارت شناسایی به قسمت پذیرش بیمارستان می توانید از خدمات لازم برخوردار گردید.در صورت بستری در سایر بیمارستانها، پس از ترخیص و تسویه حساب، همه مدارک بیمارستانی ممهور به مهر بیمارستان و گواهی پزشک را برای کمک رسان ایران ارسال نمائید. هزینه های فوق برابر با مفاد قرارداد بیمه و تعرفه بستری و درمان در بیمارستانهای طرف قرارداد هم درجه محاسبه و تامین میگردد.
برای آشنایی با مراکز طرف قرارداد شرکت کمک رسان ایران sos و یا نشانی شعبات این شرکت در سراسر کشور به سایت این شرکت به نشانی  www.iranassistance.comمراجعه فرمایید.


4- این پوشش بیمه ای در تامین هزینه های درمان و تشخیص و انتقال پزشکی دارای 30درصد فرانشیز می باشد.

 

5- تعهدات این پوشش مازاد بر پوشش های اصلی بیمه عمر و تامین آتیه می باشد و استفاده از آن تغییری در سایر پوشش ها ایجاد نمیکند.


6- بیمه گذارانی که دارای دو یا چند بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد می باشند مبالغ ذخیره ریاضی آنها با هم تجمیع می شود.


7- اعتبار این پوشش سالانه بوده اما چون ذخیره ریاضی بیمه شدگان هر سال افزایش می یابد تا پایان قرارداد مشمول این پوشش می شوند.


8- زایمان دندانپزشکی زیبایی سقط جنین ترک اعتیاد بیماری های مادرزادی رفع عیوب انکساری چشم هزینه های سرپایی نازایی لقاح مصنوعی عقیم سازی معلولیت ذهنی هزینه های مربوط به قتل و جنایت ترک اعتیاد هزینه های تهیه اعضای طبیعی و مصنوعی بدن هزینه های مربوط به بلایای طبیعی هزینه های ناشی از جنگ و شورش اتاق خصوصی - درمان جنون هزینه های کلینیکی ( خوابیدن انواع بخیه
شکستگی دررفتگی ویزیت پزشک ) هزینه های پاراکلینیکی ( آزمایش خون آزمایش اسپرم انواع رادیوگرافی انواع رادیولوژی MRI )مشمول این پوشش نمی باشند.


9- هزینه های بستری در بیمارستان انواع جراحی جراحی دیسک کمر و ستون فقرات جراحی مغز و اعصاب مرکزی و نخاع جراحی مربوط به سرطان آنژیوگرافی قلب انواع سنگ شکن شیمی درمانی رادیوتراپی پیوند ریه , کبد, مغز استخوان , کلیه گامانیف مشمول این پوشش می باشند.


10- بسته به اندوخته ریاضی بیمه گذاران هر ماه مبلغ 1000تا 2000هزار تومان از سود مشارکت در منافع بیمه گذاران بابت این پوشش کسر می شود. لذا چنانچه هریک از بیمه گذاران تمایلی به ارائه ی خدمات این پوشش و کسر سود مشارکت در منافع خود ندارد می تواند با مراجعه به شعبات بیمه پاسارگاد یا از طریق نماینده خود اقدام به حذف آن نماید.


11- جدول زیر سقف و انواع تعهدات این پوشش را نشان می دهد

ردیف مجموع مبلغ ذخائر ریاضی
و سپرده ( ریال )
سقف پوشش
بیمه ای بخش
اول ( ریال)
سقف پوشش
بیمه ای بخش
دوم ( ریال )
حق بیمه ماهانه
هر نفر ( ریال )
فرانشیز
1 از 20تا 39 20 میلیون 40میلیون 10هزار %30
2 از 40تا 59 30 میلیون 60میلیون 14هزار %30
3 از 60تا 99 40 میلیون 80میلیون 16هزار %30
4 از 100و بیشتر 50میلیون 100میلیون 20هزار %30


نکته : موارد پوشش بیمه ای بخش اول عبارتند از : تامین هزینه های بستری شیمی درمانیآنژیوگرافی - انواع سنگ شکن دیسک و ستون فقرات ( حداکثر در طی یک سال بیمه ای)


نکته : موارد پوشش بیمه ای بخش دوم عبارتند از : جراحی مربوط به سرطان مغز و اعصاب مرکزی نخاع- گامانایف پیوند ریه پیوند کلیه پیوند کبد پیوند مغز استخوان ( با احتساب سقف پوشش بیمه ای بخش اول )


12- بیمه گذاران برای اطلاع از وضعیت این پوشش برای بیمه نامه خود می توانند به ترتیب زیر عمل نمایند:
مرحله اول ) ورود به سایت شرکت بیمه پاسارگاد به نشانی www.pasargadinsurance.ir


مرحله دوم) در صفحه اصلی سایت بیمه نامه و گزینه دریافت اطلاعات بیمه نامه انتخاب گردد.


مرحله سوم ) باز شدن صفحه ای با عنوان این که بیمه گذار محترم از طریق ورود به این سامانه می توانید اطلاعات بیمه نامه عمر و تامین آتیه خود را مشاهده نمایید.


مرحله چهارم) وارد کردن اطلاعات بیمه گذار


مرحله پنجم) انتخاب گزینه درمان تکمیلی


مرحله ششم ) مشاهده وضعیت بیمه شده به این صورت که اگر بیمه شده شرایط استفاده از ین پوشش را دارا باشد میزان تعهدات تاریخ شروع پوشش ها شماره تماس و آدرس شرکت بیمه کمک رسان ایران مشاهده می شود در غیر این صورت پیغامی با این مضمون که بیمه شده در حال حاضر فاقد شرایط لازم برای استفاده ازین پوشش می باشد به بیمه گذار داده می شود.


13- تذکر مهمی که باید در مورد این پوشش گفته شود این است که بیمه تکمیلی کمک رسان ایران جز پوشش های اصلی بیمه عمر و تامین آتیه نیست و بیشتر حالت یک هدیه به مشتریان را دارد و در بیمه نامه نیز ذکر نمی شود و ممکن است زمانی از پوشش های بیمه ای پاسارگاد خارج شود زیرا این شرکت در حالیکه یک مرکز کاملا معتبر محسوب می شود که به رغم تحریم های بین المللی و بالا رفتن هزینه ها همچنان با قدرت به کار خود ادامه می دهد اما باید در نظر داشت که این شرکت تحت نظر بیمه پاسارگاد نیست و چون شرکت بیمه ای محسوب نمی شود از قوانین بیمه مرکزی نیز تبعیت نمی کند و پشتوانه ای مثل شرکت های بیمه ای ندارد بنابراین در جلسات فروش این نکته به مشتریان گوشزد شود.


نکته: بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد ( به جز پوشش تکمیلی کمک رسان ایران ) با هیچ مرکز درمانی قراداد ندارد و بیمه شدگان در صورت هرگونه حادثه یا بیماری می توانند در هر مرکز درمانی اقدامات لازم را انجام داده و پس از ارائه مدارک لازم به شرکت بیمه هزینه را دریافت نمایند.


14- استفاده از این پوشش شرط سلامتی ندارد و برای آن آزمایش پزشکی از فرد گرفته نمی شود

(انتخاب مبلغ حق بیمه ، شرایط بیمه نامه و روش های پرداخت) پس از کسب اطلاعات لازم درباره این بیمه نامه، لازم است نسبت به انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظرتان اقدام کنید. شرایط قرارداد بیمه نامه عمر در واقع شرایطی است متشکل از انتخاب حق بیمه پرداختی ، روش پرداخت ، مدت بیمه ، پوشش های بیمه ای مورد تقاضا و پاسخ به سوالات عمومی و پزشکی می باشد. به عنوان مثال، شما مبلغ حق بیمه 50 هزار تومان با روش پرداخت ماهیانه ، به مدت حداکثر 30 سال و پوشش بیمه ای کامل را انتخاب می نمایید. بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نیز می توانند بر اساس تمایل خود نسبت به نحوه پرداخت حق بیمه، از میان گزینه های ماهانه ،سه ماهه ، شش ماهه و سالانه یکی را انتخاب کنند. (ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر) برای ثبت نام لازم است فرم پیشنهادی بیمه عمر و تامین آتیه را دانلود نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. در منوی زیر میتوانید فرم پیشنهادی را دریافت نمایید. برای ثبت نام لازم است اطلاعات کامل خود شامل مشخصات فردی بیمه گذار، مشخصات فردی بیمه شده، مشخصات بیمه نامه مورد در خواست، حق بیمه درخواستی، روش پرداخت، نشانی محل سکونت، شماره تماس و نشانی پست الکترونیکی را در اختیار بیمه پاسارگاد قرار دهید. (نحوه پرداخت حق بیمه) پس از انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظر و "ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر" ، آماده رفتن به مرحله بعد هستید. لطفاً به خاطر داشته باشید که با تکمیل فرم ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر مرحله ثبت نام شما کامل شده است و شما باید حق بیمه مورد نظر را برای صدور بیمه نامه پرداخت نمایید. برای پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه خود می‌توانید به روش های زیر اقدام نمایید: 1- پرداخت آنلاین از طریق سایت و کارت تمامی بانک ها 2- پرداخت از طریق فیش واریزی و مراجعه حضوری در بانک های پاسارگاد و ملت 3- پرداخت توسط کارتخوان در محل شما 4- پرداخت نقدی و یا کارتخوان در شرکت نکته: - تکمیل فرم ثبت نام قبل از پرداخت و نهایی شدن بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد هیچ گونه تعهدی برای شرکت بیمه و بیمه گذار ایجاد نکرده و در صورت عدم انعقاد قرارداد هیچ نوع خسارتی قابل مطالبه نخواهد بود. فرم پرسش نـامه و پيشنهـاد بيمـه عمـر و تـأمين آتيه (ارسال مدارک و پیوستن شما به خانواده بزرگ بیمه عمر پاسارگاد) پس از پرداخت حق بیمه عمر خود به روش های ذکر شده لطفا مراحل زیر را انجام دهید. 1- ارسال مدارک شناسایی تصویر کارت ملی و یا شناسنامه بیمه گذار ، بیمه شده و وراث قانونی را فاکس و یا ایمیل نمایید. 2- ارسال فیش واریزی در صورتی که حق بیمه عمر خود را از طریق فیش واریزی در بانک واریز کرده اید، اصل فیش را ارسال نمایید. 3- درخواست صدور بیمه نامه فرم در خواست صدور بیمه نامه را دانلود کرده و بیمه گذار و بیمه شده آن را تکمیل و امضا کرده و آن را فاکس و یا ایمیل نمایید. بعد از طی مراحل مذکور توسط شما و دریافت اطلاعات ثبت نام و پرداخت توسط ما واحد صدور اطلاعات مربوطه را بررسی نموده و کافی است تنها منتظر تماس کارشناسان بیمه عمر بمانید. پس از بررسی های لازم و تکمیل پرونده توسط واحد صدور بیمه نامه صادر می گردد. کارشناسان بیمه پاسارگاد به محل مورد درخواست بیمه گذار مراجعه کرده، بیمه نامه را تحویل و توضیحات لازم را به بیمه گذار می دهند. لطفاً به خاطر داشته باشید که لازم است در زمان مراجعه کارشناس بیمه پاسارگاد، مدارک شناسایی معتبر را به وی ارائه نمایید. اکنون شما می‌توانید با خیالی آسوده برای آینده خود و خانوادتان پس انداز کنید.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

کسب درآمد با جستجو در گوگل
مشاوره رایگان 09117879752