بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار

نکات فنی پوشش فوت (طبیعی - حادثه)

نکات فنی پوشش فوت (طبیعی حادثه),پوشش فوت,سرمایه عمر,سرمایه حادثه,فوت حادثه,فوت طبیعی,اقدام به خودکشی,فوت بر اثر مستی,پرش با چتر نجات,حادثه عمدی,مسابقه سرعت,فوت بر اثر شورش,عملیات نظامی,

1- در پوشش فوت سه سرمایه وجود دارد: سرمایه عمر (پوشش فوت طبیعی) - سرمایه حادثه (پوشش فوت حادثه) - سرمایه اصلی (سود بازنشستگی یا سرمایه گذاری). 2- اگر بیمه شده بر اثر فوت حادثه از دنیا برود ه

نکات فنی پوشش فوت (طبیعی - حادثه)

بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار

نکات فنی پوشش فوت (طبیعی - حادثه) دانلود کاور با اندازه اصلی

1- در پوشش فوت سه سرمایه وجود دارد: سرمایه عمر (پوشش فوت طبیعی) - سرمایه حادثه (پوشش فوت حادثه) - سرمایه اصلی (سود بازنشستگی یا سرمایه گذاری).


2- اگر بیمه شده بر اثر فوت حادثه از دنیا برود هر سه سرمایه جمعا تا آن سال به استفاده کنندگان پرداخت می شود.


3- اگر بیمه شده بر اثر فوت طبیعی از دنیا برود فقط سرمایه اصلی و سرمایه عمر جمعا تا آن سال به استفاده کنندگان پرداخت می شود.

 

4- اگر بیمه شده کمتر از 12سال. بر اثر حادثه فوت نماید فقط سرمایه اصلی و سرمایه عمر به استفاده کنندگان پرداخت می شود.


5- اگر بیمه شده بر اثر خودکشی یا در اثر اقدام به خودکشی فوت نماید دو حالت اتفاق می افتد:اگر دوسال تمام از بیمه نگذشته باشد فقط سرمایه اصلی به استفاده کنندگان پرداخت خواهد شد - اگر دو سال تمام از بیمه گذشته باشد هر 3سرمایه به استفاده کنندگان پرداخت می شود.


6- صدمات بدنی که بیمه شده عمدا به خود وارد می نماید- فوت بر اثر مستی یا استعمال هرگونه مواد مخدر یا داروهای محرک بدون تجویز پزشک فوت بر اثر اعمال مجرمانه پرش با چتر نجات به صورت سقوط آزاد تحت پوشش نمی باشند.


7- فوت بیمه شده اگر به علت حادثه عمدی از طرف ذی نفع اتفاق بیافتد شرکت بیمه منحصرا متعهد به پرداخت سهم سایر افراد ذینفع خواهد بود.


8- اگر بیمه شده به عنوان مسافر عادی نه خدمه پرواز در خطوط حمل و نقل تجاری مجاز مسافرت کند و بر اثر سقوط هواپیما فوت نماید مشمول پوشش خواهد شد اما فوت ناشی از مسابقه سرعت و پروازهای اکتشافی و هر نوع تمرین پرواز هوایی مشمول پوشش نخواهد بود و در صورت وقوع فوت تنها سرمایه اصلی تا روز وقوع حادثه پرداخت می شود.


9- فوت بر اثر شورش, انقلاب,اعتصاب و اقدامات احتیاطی مقامات انتظامی و نظامی,زمین لرزه,آتش فشان,ورزش های رزمی و حرفه ای,شکار,سوارکاری, قایقرانی ,سرنشینی هواپیما های غیرتجاری, اتومبیل های کورسی و موتور سیکلت های دنده ای, غواصی و سقوط با چتر نجات به جز سقوط آزاد فقط با موافقت کتبی شرکت بیمه پاسارگاد و پرداخت حق بیمه اضافی قابل پوشش است.


10- در صورتی که بیمه شده در نتیجه عملیات نظامی فوت نماید شرکت بیمه فقط سرمایه اصلی را تا روز وقوع حادثه پرداخت می نماید .

(انتخاب مبلغ حق بیمه ، شرایط بیمه نامه و روش های پرداخت) پس از کسب اطلاعات لازم درباره این بیمه نامه، لازم است نسبت به انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظرتان اقدام کنید. شرایط قرارداد بیمه نامه عمر در واقع شرایطی است متشکل از انتخاب حق بیمه پرداختی ، روش پرداخت ، مدت بیمه ، پوشش های بیمه ای مورد تقاضا و پاسخ به سوالات عمومی و پزشکی می باشد. به عنوان مثال، شما مبلغ حق بیمه 50 هزار تومان با روش پرداخت ماهیانه ، به مدت حداکثر 30 سال و پوشش بیمه ای کامل را انتخاب می نمایید. بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نیز می توانند بر اساس تمایل خود نسبت به نحوه پرداخت حق بیمه، از میان گزینه های ماهانه ،سه ماهه ، شش ماهه و سالانه یکی را انتخاب کنند. (ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر) برای ثبت نام لازم است فرم پیشنهادی بیمه عمر و تامین آتیه را دانلود نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. در منوی زیر میتوانید فرم پیشنهادی را دریافت نمایید. برای ثبت نام لازم است اطلاعات کامل خود شامل مشخصات فردی بیمه گذار، مشخصات فردی بیمه شده، مشخصات بیمه نامه مورد در خواست، حق بیمه درخواستی، روش پرداخت، نشانی محل سکونت، شماره تماس و نشانی پست الکترونیکی را در اختیار بیمه پاسارگاد قرار دهید. (نحوه پرداخت حق بیمه) پس از انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظر و "ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر" ، آماده رفتن به مرحله بعد هستید. لطفاً به خاطر داشته باشید که با تکمیل فرم ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر مرحله ثبت نام شما کامل شده است و شما باید حق بیمه مورد نظر را برای صدور بیمه نامه پرداخت نمایید. برای پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه خود می‌توانید به روش های زیر اقدام نمایید: 1- پرداخت آنلاین از طریق سایت و کارت تمامی بانک ها 2- پرداخت از طریق فیش واریزی و مراجعه حضوری در بانک های پاسارگاد و ملت 3- پرداخت توسط کارتخوان در محل شما 4- پرداخت نقدی و یا کارتخوان در شرکت نکته: - تکمیل فرم ثبت نام قبل از پرداخت و نهایی شدن بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد هیچ گونه تعهدی برای شرکت بیمه و بیمه گذار ایجاد نکرده و در صورت عدم انعقاد قرارداد هیچ نوع خسارتی قابل مطالبه نخواهد بود. فرم پرسش نـامه و پيشنهـاد بيمـه عمـر و تـأمين آتيه (ارسال مدارک و پیوستن شما به خانواده بزرگ بیمه عمر پاسارگاد) پس از پرداخت حق بیمه عمر خود به روش های ذکر شده لطفا مراحل زیر را انجام دهید. 1- ارسال مدارک شناسایی تصویر کارت ملی و یا شناسنامه بیمه گذار ، بیمه شده و وراث قانونی را فاکس و یا ایمیل نمایید. 2- ارسال فیش واریزی در صورتی که حق بیمه عمر خود را از طریق فیش واریزی در بانک واریز کرده اید، اصل فیش را ارسال نمایید. 3- درخواست صدور بیمه نامه فرم در خواست صدور بیمه نامه را دانلود کرده و بیمه گذار و بیمه شده آن را تکمیل و امضا کرده و آن را فاکس و یا ایمیل نمایید. بعد از طی مراحل مذکور توسط شما و دریافت اطلاعات ثبت نام و پرداخت توسط ما واحد صدور اطلاعات مربوطه را بررسی نموده و کافی است تنها منتظر تماس کارشناسان بیمه عمر بمانید. پس از بررسی های لازم و تکمیل پرونده توسط واحد صدور بیمه نامه صادر می گردد. کارشناسان بیمه پاسارگاد به محل مورد درخواست بیمه گذار مراجعه کرده، بیمه نامه را تحویل و توضیحات لازم را به بیمه گذار می دهند. لطفاً به خاطر داشته باشید که لازم است در زمان مراجعه کارشناس بیمه پاسارگاد، مدارک شناسایی معتبر را به وی ارائه نمایید. اکنون شما می‌توانید با خیالی آسوده برای آینده خود و خانوادتان پس انداز کنید.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

کسب درآمد با جستجو در گوگل
مشاوره رایگان 09117879752