بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار

نکات فنی پوشش وام

نکات فنی پوشش وام,وام تسویه نشده,روش پرداخت اقساط وام,کارمزد وام 2 درصد,درخواست وام بیمه عمر و تامین آتیه نیازی به ضامن ندارد,سقف مدت بازپرداخت وام,پرداخت اولین قسط وام,

 1- میزان وام پرداختی حداکثر معادل  90درصد ارزش بازخرید بیمه نامه و مضربی از پنجاه هزار تومان خواهد بود مشروط بر اینکه کمتر از دویست هزار تومان نباشد.   2- با پرداخت وام به

نکات فنی پوشش وام

بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار


 1- میزان وام پرداختی حداکثر معادل  90درصد ارزش بازخرید بیمه نامه و مضربی از پنجاه هزار تومان خواهد بود مشروط بر اینکه کمتر از دویست هزار تومان نباشد.
 

2- با پرداخت وام به بیمه گذار, تعهدات شرکت بیمه پاسارگاد در خصوص ارزش بازخرید بیمه نامه, به میزان مانده وام شامل اصل و سود آن تا زمانی که تسویه نشده باشد کاهش می یابد.


 3- نرخ کارمزد(سود) وام طبق مصوبه شورای عالی بیمه 22 درصد می باشد.


 4- بیمه گذار تا پایان مدت قراداد میتواند چندین بار تقاضای وام بکند به شرط آنکه وام قبلی به طور کامل تسویه شود. ( پس از یک دوره تنفس یک ماهه)


 5- پرداخت وام تا زمانی که تاخیری در آن ایجاد نشود و در سررسید های معین پرداخت شود تغییری در سود تضمینی و سود مشارکت در منافع ایجاد نمی کند.


 6 -در زمان سررسید بیمه نامه, پرداخت ارزش بازخرید در صورت انصراف و یا پرداخت بابت پوشش های بیمه عمر و تامین آتیه,چناچه وام تسویه نشده باشد, مانده وام پرداخت شده به اضافه کارمزد آن و جریمه احتمالی از مبلغ پرداختی کسر می شود.


 7- روش پرداخت اقساط وام می تواند ماهانه-سه ماهه-شش ماهه-سالانه یا یکجا باشد.


 8- به اقساط وامی که دیرتر از سررسید پرداخت شود, علاوه بر کارمزد وام 2 درصد جریمه تاخیر تعلق میگیرد.

 

9- به اقساط وامی که قبل از سررسید مقرر پرداخت شود نسبت به مدت مازاد بر پانزده روز,کارمزد روزانه تعجیل در پرداخت تعلق گرفته و نرخ موثر آن سالانه هجده درصد می باشد.


 10- چناچه اقساط وام و حق بیمه بیمه نامه پرداخت نشود و میزان بدهی بیمه گذار بابت اصل وام و کارمزد متعلق به آن بیش از اندوخته شود بیمه نامه معلق می گردد.


 11- چنانچه از آخرین سررسید اقساط وام سه ماه سپری گردد اصل وام, کارمزد و جرائم تاخیر متعلق به آن از ارزش بازخرید بیمه نامه کسر می گردد.


 12- درخواست وام بیمه عمر و تامین آتیه نیازی به ضامن ندارد.


 13- سقف مدت بازپرداخت وام برای بیمه نامه هایی که ده سال یا کمتر از آنها گذشته است حداکثر 4 سال و بیمه نامه های بالای ده سال حداکثر 5 سال می باشد.


 14- به بیمه نامه هایی که اقساط معوق دارند وام تعلق نمی گیرد.


 15- تاریخ پرداخت اولین قسط وام ده روز به علاوه روش پرداخت اقساط وام بوده و برای ده روز اول کارمزدی محاسبه نمی شود.

(انتخاب مبلغ حق بیمه ، شرایط بیمه نامه و روش های پرداخت) پس از کسب اطلاعات لازم درباره این بیمه نامه، لازم است نسبت به انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظرتان اقدام کنید. شرایط قرارداد بیمه نامه عمر در واقع شرایطی است متشکل از انتخاب حق بیمه پرداختی ، روش پرداخت ، مدت بیمه ، پوشش های بیمه ای مورد تقاضا و پاسخ به سوالات عمومی و پزشکی می باشد. به عنوان مثال، شما مبلغ حق بیمه 50 هزار تومان با روش پرداخت ماهیانه ، به مدت حداکثر 30 سال و پوشش بیمه ای کامل را انتخاب می نمایید. بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نیز می توانند بر اساس تمایل خود نسبت به نحوه پرداخت حق بیمه، از میان گزینه های ماهانه ،سه ماهه ، شش ماهه و سالانه یکی را انتخاب کنند. (ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر) برای ثبت نام لازم است فرم پیشنهادی بیمه عمر و تامین آتیه را دانلود نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. در منوی زیر میتوانید فرم پیشنهادی را دریافت نمایید. برای ثبت نام لازم است اطلاعات کامل خود شامل مشخصات فردی بیمه گذار، مشخصات فردی بیمه شده، مشخصات بیمه نامه مورد در خواست، حق بیمه درخواستی، روش پرداخت، نشانی محل سکونت، شماره تماس و نشانی پست الکترونیکی را در اختیار بیمه پاسارگاد قرار دهید. (نحوه پرداخت حق بیمه) پس از انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظر و "ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر" ، آماده رفتن به مرحله بعد هستید. لطفاً به خاطر داشته باشید که با تکمیل فرم ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر مرحله ثبت نام شما کامل شده است و شما باید حق بیمه مورد نظر را برای صدور بیمه نامه پرداخت نمایید. برای پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه خود می‌توانید به روش های زیر اقدام نمایید: 1- پرداخت آنلاین از طریق سایت و کارت تمامی بانک ها 2- پرداخت از طریق فیش واریزی و مراجعه حضوری در بانک های پاسارگاد و ملت 3- پرداخت توسط کارتخوان در محل شما 4- پرداخت نقدی و یا کارتخوان در شرکت نکته: - تکمیل فرم ثبت نام قبل از پرداخت و نهایی شدن بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد هیچ گونه تعهدی برای شرکت بیمه و بیمه گذار ایجاد نکرده و در صورت عدم انعقاد قرارداد هیچ نوع خسارتی قابل مطالبه نخواهد بود. فرم پرسش نـامه و پيشنهـاد بيمـه عمـر و تـأمين آتيه (ارسال مدارک و پیوستن شما به خانواده بزرگ بیمه عمر پاسارگاد) پس از پرداخت حق بیمه عمر خود به روش های ذکر شده لطفا مراحل زیر را انجام دهید. 1- ارسال مدارک شناسایی تصویر کارت ملی و یا شناسنامه بیمه گذار ، بیمه شده و وراث قانونی را فاکس و یا ایمیل نمایید. 2- ارسال فیش واریزی در صورتی که حق بیمه عمر خود را از طریق فیش واریزی در بانک واریز کرده اید، اصل فیش را ارسال نمایید. 3- درخواست صدور بیمه نامه فرم در خواست صدور بیمه نامه را دانلود کرده و بیمه گذار و بیمه شده آن را تکمیل و امضا کرده و آن را فاکس و یا ایمیل نمایید. بعد از طی مراحل مذکور توسط شما و دریافت اطلاعات ثبت نام و پرداخت توسط ما واحد صدور اطلاعات مربوطه را بررسی نموده و کافی است تنها منتظر تماس کارشناسان بیمه عمر بمانید. پس از بررسی های لازم و تکمیل پرونده توسط واحد صدور بیمه نامه صادر می گردد. کارشناسان بیمه پاسارگاد به محل مورد درخواست بیمه گذار مراجعه کرده، بیمه نامه را تحویل و توضیحات لازم را به بیمه گذار می دهند. لطفاً به خاطر داشته باشید که لازم است در زمان مراجعه کارشناس بیمه پاسارگاد، مدارک شناسایی معتبر را به وی ارائه نمایید. اکنون شما می‌توانید با خیالی آسوده برای آینده خود و خانوادتان پس انداز کنید.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

کسب درآمد با جستجو در گوگل
مشاوره رایگان 09117879752