بیمه عمر پاسارگاد / نمایندگی زارعی

http://bpaht.ir/

نکات فنی پوشش وام

 1- میزان وام پرداختی حداکثر معادل  90درصد ارزش بازخرید بیمه نامه و مضربی از پنجاه هزار تومان خواهد بود مشروط بر اینکه کمتر از دویست هزار تومان نباشد.   2- با پرداخت وام به

نکات فنی پوشش وام
 • 09022275808واتس اپ
 • خلاصه داستان :


   1- میزان وام پرداختی حداکثر معادل  90درصد ارزش بازخرید بیمه نامه و مضربی از پنجاه هزار تومان خواهد بود مشروط بر اینکه کمتر از دویست هزار تومان نباشد.
   

  2- با پرداخت وام به بیمه گذار, تعهدات شرکت بیمه پاسارگاد در خصوص ارزش بازخرید بیمه نامه, به میزان مانده وام شامل اصل و سود آن تا زمانی که تسویه نشده باشد کاهش می یابد.


   3- نرخ کارمزد(سود) وام طبق مصوبه شورای عالی بیمه 22 درصد می باشد.


   4- بیمه گذار تا پایان مدت قراداد میتواند چندین بار تقاضای وام بکند به شرط آنکه وام قبلی به طور کامل تسویه شود. ( پس از یک دوره تنفس یک ماهه)


   5- پرداخت وام تا زمانی که تاخیری در آن ایجاد نشود و در سررسید های معین پرداخت شود تغییری در سود تضمینی و سود مشارکت در منافع ایجاد نمی کند.


   6 -در زمان سررسید بیمه نامه, پرداخت ارزش بازخرید در صورت انصراف و یا پرداخت بابت پوشش های بیمه عمر و تامین آتیه,چناچه وام تسویه نشده باشد, مانده وام پرداخت شده به اضافه کارمزد آن و جریمه احتمالی از مبلغ پرداختی کسر می شود.


   7- روش پرداخت اقساط وام می تواند ماهانه-سه ماهه-شش ماهه-سالانه یا یکجا باشد.


   8- به اقساط وامی که دیرتر از سررسید پرداخت شود, علاوه بر کارمزد وام 2 درصد جریمه تاخیر تعلق میگیرد.

   

  9- به اقساط وامی که قبل از سررسید مقرر پرداخت شود نسبت به مدت مازاد بر پانزده روز,کارمزد روزانه تعجیل در پرداخت تعلق گرفته و نرخ موثر آن سالانه هجده درصد می باشد.


   10- چناچه اقساط وام و حق بیمه بیمه نامه پرداخت نشود و میزان بدهی بیمه گذار بابت اصل وام و کارمزد متعلق به آن بیش از اندوخته شود بیمه نامه معلق می گردد.


   11- چنانچه از آخرین سررسید اقساط وام سه ماه سپری گردد اصل وام, کارمزد و جرائم تاخیر متعلق به آن از ارزش بازخرید بیمه نامه کسر می گردد.


   12- درخواست وام بیمه عمر و تامین آتیه نیازی به ضامن ندارد.


   13- سقف مدت بازپرداخت وام برای بیمه نامه هایی که ده سال یا کمتر از آنها گذشته است حداکثر 4 سال و بیمه نامه های بالای ده سال حداکثر 5 سال می باشد.


   14- به بیمه نامه هایی که اقساط معوق دارند وام تعلق نمی گیرد.


   15- تاریخ پرداخت اولین قسط وام ده روز به علاوه روش پرداخت اقساط وام بوده و برای ده روز اول کارمزدی محاسبه نمی شود.

گزارش کد : 19

پست

رهگیری مرسولات پستی

تیپاکس

رهگیری مرسولات تیپاکس

باربری

رهگیری مرسولات باربری