بیمه عمر پاسارگاد / نمایندگی زارعی

http://bpaht.ir/

پوشش بازنشستگی یا سرمایه گذاری

بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی مانند تامین اجتماعی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه

پوشش بازنشستگی یا سرمایه گذاری
 • 09022275808واتس اپ
 • خلاصه داستان :

  بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی مانند تامین اجتماعی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد. با توجه به اینکه عده زیادی از افراد جامعه با این مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه می تواند تامین کننده سرمایه ای یک جا بوده و تاثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در آینده داشته باشد سرمایه تشکیل شده در این بیمه نامه علاوه بر پشتوانه مالی در دوران بازنشستگی می تواند برای تامین مواردی از قبیل: تهیه مسکن، هزینه های درمانی، هزینه های تحصیل فرزندان و ... مورد استفاده قرار گیرد.

   

   

   

  این پوشش از دو بخش اصلی تشکیل شده که در پایان مدت قرارداد یا در زمان بازخریدی به فرد اعطا خواهد شد این دو بخش عبارتند از:

   

   

  1- سود تضمینی: سودی است که به طور قطع و تضمین شده در پایان مدت قرارداد یا در زمان بازخرید به فرد داده می شود و در بیمه نامه نیز ذکر شده است.

   

   

  2- سود مشارکت در منافع: سودی است که حاصل سرمایه گذاری شرکت بیمه پاسارگاد در پروژه های مختلف است که هر ساله این سود نیز به فرد اعلام خواهد شد.


   

  نکته: بنابراین این پوشش از دو نوع سود تضمینی و سود مشارکت در منافع تشکیل شده و هر دو آن نصیب فرد خواهد شد.

   

گزارش کد : 2

پست

رهگیری مرسولات پستی

تیپاکس

رهگیری مرسولات تیپاکس

باربری

رهگیری مرسولات باربری