بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار

شرایط و مزایای بیمه عمر و تامین آتیه

مزایای بیمه عمر و تامین آتیه,شرایط افتتاح بیمه عمر و تامین آتیه,شرایط و مزایای ویژه بیمه عمر پاسارگاد,معافیت مالیاتی,مزایای بیمه عمر پاسارگاد,

مزایای بیمه عمر و تامین آتیه  1- معافیت مالیاتی: سرمایه بیمه عمر و تامین آتیه و همچنین سرمایه پرداختی به استفاده کنندگان در صورت فوت بیمه شده به ترتیب از مالیات مستقیم و مالیات بر ارث م

شرایط و مزایای بیمه عمر و تامین آتیه

بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار

شرایط و مزایای بیمه عمر و تامین آتیه دانلود کاور با اندازه اصلی

مزایای بیمه عمر و تامین آتیه


 1- معافیت مالیاتی: سرمایه بیمه عمر و تامین آتیه و همچنین سرمایه پرداختی به استفاده کنندگان در صورت فوت بیمه شده به ترتیب از مالیات مستقیم و مالیات بر ارث معاف است.


 2- تعیین فرد استفاده کننده از سرمایه: در این نوع بیمه بیمه گذار می تواند به دلخواه خود هر شخصی را جهت برخورداری از سرمایه دریافتی در پایان مدت قرارداد معرفی نماید.


 3- انعطاف پذیری در حق بیمه : بر خلاف سایر بیمه ها بیمه عمر و تامین آتیه از انعطاف پذیری زیادی در پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه برخوردار است به طوری که فرد مبلغ پرداختی بابت حق بیمه را با توجه به وضعیت مالی خود می تواند انتخاب کند– هر ساله از 3 تا 25 درصد می تواند حق بیمه خود را افزایش دهد- در صورت درخواست می تواند حق بیمه خود را کاهش دهد- می تواند مبلغ پرداختی بابت حق بیمه را به صورت ماهانه , سه ماهه , شش ماهه یا سالانه تقسیط نماید.


 4- بازخرید: فرد پس از  6ماه از افتتاح بیمه عمر و تامین آتیه و یا پرداخت 6 قسط می تواند تقاضای بازخریدی نماید.

 

 

 

شرایط افتتاح بیمه عمر و تامین آتیه


 1- شرایط سنی : تمامی افراد از بدو تولد تا 65 سال می توانند تحت پوشش بیمه عمر و تامین آتیه قرار گیرند اما خدمات بیمه عمر و تامین آتیه تا سن  70 سال امکان پذیر می باشد به عبارت دیگر سن بیمه شده + مدت قرارداد بیمه نباید از 70 بیشتر شود.


 2- مدت بیمه: مدت بیمه نامه عمر و تامین آتیه از 5 تا 30 سال می باشد و با توجه به سن فرد و انتخاب او تعیین می گردد.


 3- مبلغ حق بیمه : حق بیمه عمر و تامین آتیه از حداقل ماهانه مبلغ 50 هزار تومان و حداکثر مبلغ 692 هزار تومان متغیر می باشد.


4- نحوه ی پرداخت : نحوه ی پرداخت بیمه عمر و تامین آتیه با توجه به تقاضای فرد به صورت ماهانه – سه ماهه – شش ماهه و یا سالانه متغیر می باشد.

 

 


افتتاح بیمه عمر و تامین آتیه منوط به ارائه ی مدارک زیر است:


1- مدارک شناسایی معتبر
2- پر کردن فرم پرسشنامه عمر و تامین آتیه
3- ارائه ی مدارک پزشکی در صورت وجود بیماری
4- پرداخت اولین قسط حق بیمه

(انتخاب مبلغ حق بیمه ، شرایط بیمه نامه و روش های پرداخت) پس از کسب اطلاعات لازم درباره این بیمه نامه، لازم است نسبت به انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظرتان اقدام کنید. شرایط قرارداد بیمه نامه عمر در واقع شرایطی است متشکل از انتخاب حق بیمه پرداختی ، روش پرداخت ، مدت بیمه ، پوشش های بیمه ای مورد تقاضا و پاسخ به سوالات عمومی و پزشکی می باشد. به عنوان مثال، شما مبلغ حق بیمه 50 هزار تومان با روش پرداخت ماهیانه ، به مدت حداکثر 30 سال و پوشش بیمه ای کامل را انتخاب می نمایید. بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نیز می توانند بر اساس تمایل خود نسبت به نحوه پرداخت حق بیمه، از میان گزینه های ماهانه ،سه ماهه ، شش ماهه و سالانه یکی را انتخاب کنند. (ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر) برای ثبت نام لازم است فرم پیشنهادی بیمه عمر و تامین آتیه را دانلود نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. در منوی زیر میتوانید فرم پیشنهادی را دریافت نمایید. برای ثبت نام لازم است اطلاعات کامل خود شامل مشخصات فردی بیمه گذار، مشخصات فردی بیمه شده، مشخصات بیمه نامه مورد در خواست، حق بیمه درخواستی، روش پرداخت، نشانی محل سکونت، شماره تماس و نشانی پست الکترونیکی را در اختیار بیمه پاسارگاد قرار دهید. (نحوه پرداخت حق بیمه) پس از انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظر و "ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر" ، آماده رفتن به مرحله بعد هستید. لطفاً به خاطر داشته باشید که با تکمیل فرم ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر مرحله ثبت نام شما کامل شده است و شما باید حق بیمه مورد نظر را برای صدور بیمه نامه پرداخت نمایید. برای پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه خود می‌توانید به روش های زیر اقدام نمایید: 1- پرداخت آنلاین از طریق سایت و کارت تمامی بانک ها 2- پرداخت از طریق فیش واریزی و مراجعه حضوری در بانک های پاسارگاد و ملت 3- پرداخت توسط کارتخوان در محل شما 4- پرداخت نقدی و یا کارتخوان در شرکت نکته: - تکمیل فرم ثبت نام قبل از پرداخت و نهایی شدن بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد هیچ گونه تعهدی برای شرکت بیمه و بیمه گذار ایجاد نکرده و در صورت عدم انعقاد قرارداد هیچ نوع خسارتی قابل مطالبه نخواهد بود. فرم پرسش نـامه و پيشنهـاد بيمـه عمـر و تـأمين آتيه (ارسال مدارک و پیوستن شما به خانواده بزرگ بیمه عمر پاسارگاد) پس از پرداخت حق بیمه عمر خود به روش های ذکر شده لطفا مراحل زیر را انجام دهید. 1- ارسال مدارک شناسایی تصویر کارت ملی و یا شناسنامه بیمه گذار ، بیمه شده و وراث قانونی را فاکس و یا ایمیل نمایید. 2- ارسال فیش واریزی در صورتی که حق بیمه عمر خود را از طریق فیش واریزی در بانک واریز کرده اید، اصل فیش را ارسال نمایید. 3- درخواست صدور بیمه نامه فرم در خواست صدور بیمه نامه را دانلود کرده و بیمه گذار و بیمه شده آن را تکمیل و امضا کرده و آن را فاکس و یا ایمیل نمایید. بعد از طی مراحل مذکور توسط شما و دریافت اطلاعات ثبت نام و پرداخت توسط ما واحد صدور اطلاعات مربوطه را بررسی نموده و کافی است تنها منتظر تماس کارشناسان بیمه عمر بمانید. پس از بررسی های لازم و تکمیل پرونده توسط واحد صدور بیمه نامه صادر می گردد. کارشناسان بیمه پاسارگاد به محل مورد درخواست بیمه گذار مراجعه کرده، بیمه نامه را تحویل و توضیحات لازم را به بیمه گذار می دهند. لطفاً به خاطر داشته باشید که لازم است در زمان مراجعه کارشناس بیمه پاسارگاد، مدارک شناسایی معتبر را به وی ارائه نمایید. اکنون شما می‌توانید با خیالی آسوده برای آینده خود و خانوادتان پس انداز کنید.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

کسب درآمد با جستجو در گوگل
مشاوره رایگان 09117879752