بیمه عمر پاسارگاد / نمایندگی زارعی

http://bpaht.ir/

شرایط و مزایای بیمه عمر و تامین آتیه

مزایای بیمه عمر و تامین آتیه  1- معافیت مالیاتی: سرمایه بیمه عمر و تامین آتیه و همچنین سرمایه پرداختی به استفاده کنندگان در صورت فوت بیمه شده به ترتیب از مالیات مستقیم و مالیات بر ارث م

شرایط و مزایای بیمه عمر و تامین آتیه
 • 09022275808واتس اپ
 • خلاصه داستان :

  مزایای بیمه عمر و تامین آتیه


   1- معافیت مالیاتی: سرمایه بیمه عمر و تامین آتیه و همچنین سرمایه پرداختی به استفاده کنندگان در صورت فوت بیمه شده به ترتیب از مالیات مستقیم و مالیات بر ارث معاف است.


   2- تعیین فرد استفاده کننده از سرمایه: در این نوع بیمه بیمه گذار می تواند به دلخواه خود هر شخصی را جهت برخورداری از سرمایه دریافتی در پایان مدت قرارداد معرفی نماید.


   3- انعطاف پذیری در حق بیمه : بر خلاف سایر بیمه ها بیمه عمر و تامین آتیه از انعطاف پذیری زیادی در پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه برخوردار است به طوری که فرد مبلغ پرداختی بابت حق بیمه را با توجه به وضعیت مالی خود می تواند انتخاب کند– هر ساله از 3 تا 25 درصد می تواند حق بیمه خود را افزایش دهد- در صورت درخواست می تواند حق بیمه خود را کاهش دهد- می تواند مبلغ پرداختی بابت حق بیمه را به صورت ماهانه , سه ماهه , شش ماهه یا سالانه تقسیط نماید.


   4- بازخرید: فرد پس از  6ماه از افتتاح بیمه عمر و تامین آتیه و یا پرداخت 6 قسط می تواند تقاضای بازخریدی نماید.

   

   

   

  شرایط افتتاح بیمه عمر و تامین آتیه


   1- شرایط سنی : تمامی افراد از بدو تولد تا 65 سال می توانند تحت پوشش بیمه عمر و تامین آتیه قرار گیرند اما خدمات بیمه عمر و تامین آتیه تا سن  70 سال امکان پذیر می باشد به عبارت دیگر سن بیمه شده + مدت قرارداد بیمه نباید از 70 بیشتر شود.


   2- مدت بیمه: مدت بیمه نامه عمر و تامین آتیه از 5 تا 30 سال می باشد و با توجه به سن فرد و انتخاب او تعیین می گردد.


   3- مبلغ حق بیمه : حق بیمه عمر و تامین آتیه از حداقل ماهانه مبلغ 50 هزار تومان و حداکثر مبلغ 692 هزار تومان متغیر می باشد.


  4- نحوه ی پرداخت : نحوه ی پرداخت بیمه عمر و تامین آتیه با توجه به تقاضای فرد به صورت ماهانه – سه ماهه – شش ماهه و یا سالانه متغیر می باشد.

   

   


  افتتاح بیمه عمر و تامین آتیه منوط به ارائه ی مدارک زیر است:


  1- مدارک شناسایی معتبر
  2- پر کردن فرم پرسشنامه عمر و تامین آتیه
  3- ارائه ی مدارک پزشکی در صورت وجود بیماری
  4- پرداخت اولین قسط حق بیمه

گزارش کد : 20

پست

رهگیری مرسولات پستی

تیپاکس

رهگیری مرسولات تیپاکس

باربری

رهگیری مرسولات باربری