بیمه عمر پاسارگاد / نمایندگی زارعی

http://bpaht.ir/

بیمه عمر و تامین آتیه خانواده

بيمه عمر و تامين آتيه طرح بیمه عمر خانواده چیست ؟ طرح بیمه عمر خانواده نوعی از بیمه نامه عمر و سرمایه‌گذاری است که در آن مجموعه افرادی که دارای رابطه نسبی یا سببی بوده (عمدتاً اعضای یک

بیمه عمر و تامین آتیه خانواده
 • 09022275808واتس اپ
 • خلاصه داستان :


  بيمه عمر و تامين آتيه طرح بیمه عمر خانواده چیست ؟

  طرح بیمه عمر خانواده نوعی از بیمه نامه عمر و سرمایه‌گذاری است که در آن مجموعه افرادی که دارای رابطه نسبی یا سببی بوده (عمدتاً اعضای یک خانواده) تحت پوشش بیمه‌ای قرار می گیرند. در طرح بیمه عمر خانواده بیمه گذار، یک نفر را به عنوان بیمه شده اصلی و مابقی را تحت عنوان بیمه شده گان تبعی مشخص کرده و هر یک از بیمه شده گان میتوانند علاوه بر پوشش اصلی سرمایه فوت، با پرداخت حق بیمه مجزا، از سایر پوشش های اضافی بیمه نامه بهره مند گردند.

  حق بیمه هر بیمه شده بر اساس سن و سرمایه و وضعیت سلامت وی تعیین گردیده و پس از کسر حق بیمه پوشش‌های بیمه‌ای (پوشش های اصلی و اضافی) بیمه شده اصلی و بیمه شده گان تبعی و هزینه های بیمه نامه، از حق بیمه اولیه، مابقی به عنوان اندوخته بیمه نامه لحاظ میگردد.

  در این طرح افراد با پرداخت یک حق بیمه می توانند این پس انداز و پوشش های بیمه ای آن را برای تمامی اعضای خانواده خود خریداری کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

   


  تفاوت آن نسبت به طرح انفرادی بیمه عمر پاسارگاد

  تفاوت بیمه نامه عمر خانواده با بیمه عمر انفرادی در حال حاضر تنها تحت پوشش قرار دادن تمامی اعضای خانواده با یک حق بیمه می باشد و در مقایسه با پوشش های بیمه ای (طرح قدیم ) تفاوتی نخواهند داشت.

  براي تامين آينده خود و خانواده برنامه‌ريزي کنیم و زندگي شادي را فراهم نماييم.

   

گزارش کد : 21

پست

رهگیری مرسولات پستی

تیپاکس

رهگیری مرسولات تیپاکس

باربری

رهگیری مرسولات باربری