بیمه عمر پاسارگاد / نمایندگی زارعی

http://bpaht.ir/

انواع بیمه عمر و تامین آتیه

بیمه عمر و تامین آتیه انواع مختلفی دارند که عبارتند از:  1- بیمه عمر زمانی : در بیمه عمر زمانی، پوشش بیمه ای برای مدت معینی ارائه می شود. سرمایه بیمه در صورت فوت شخص در طول مدت قرارداد،

انواع بیمه عمر و تامین آتیه
 • 09022275808واتس اپ
 • خلاصه داستان :

  بیمه عمر و تامین آتیه انواع مختلفی دارند که عبارتند از:


   1- بیمه عمر زمانی : در بیمه عمر زمانی، پوشش بیمه ای برای مدت معینی ارائه می شود. سرمایه بیمه در صورت فوت شخص در طول مدت قرارداد، قابل پرداخت است و اگر بیمه شده در پایان قرارداد فوت نکرده باشد، مبلغی به او پرداخت نخواهد شد.


   2- بیمه عمر مانده بدهکار: بیمه عمر مانده بدهکار یا بیمه وام امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد. زیرا بسیاری از اشخاص از بانکها و مؤسسات اعتباری برای خرید یا ساخت خانه و یا امور دیگر وام دریافت می نمایند در صورت فوت وام گیرنده، اگر خانواده او قادر به پرداخت وام نباشد. ممکن است بانک از وثیقه وام گیرنده برای طلب خود استفاده نموده و خانـواده وام گیرنده با مشکلات فراوانی مواجه خواهد شد. برای رفع این مشکل افرادی که وام دریافت می نمایند می توانند با حق بیمه ناچیزی خود را به نفع بانک یا مؤسسه وام دهنده ، بیمه عمر مانــده بدهکـــار نمایند. در این صــورت،بقیه اقساط وام او را از تاریخ فوت تا پایان مدت وام یکجا در وجه بانک و یا موسسه وام دهنده (بیمه گذار) پرداخت خواهدشد. پوشش اصلی این بیمه نامه، فوت در اثر حادثه می باشد. پوشش های فرعی مانند پوشش از کارافتادگی (معافیت از پرداخت حق بیمه) را با پرداخت حق بیمه بیشتر میتوان به بیمه نامه عمر مانده بدهکار اضافه کرد.


  3- بیمه تمام عمر: این بیمه نامه مناسب کسانیست که تمایل دارند تا آخر عمر، از پوشش فوت برخوردار باشند و در صورت فوت در هر سنی و به هر علتی، آینده خانواده شان تضمین شده باشد. این بیمه نامه برای مدت محدود است و بیمه گر به ازای دریافت حق بیمه در مدتی محدود، برای مثال  15 ،10 ،5سال متعهد میشود که بیمه شده در هر زمان و به هر علت فوت کرد؛ سرمایه بیمه شده را به خانواده و یا ذینفعان وی بپردازد. درگیر نشدن در روند انحصار وراثت و معافیت از مالیات از مزایای این بیمه نامه است.


   4- بیمه عمر کارکنان دولت : تمامی سازمانهای دولتی باید برای کارمندان خود بیمه عمر تهیه نمایند. در این صورت بیمه شده، کارمندان و بیمه گذار، سازمان است. یعنی سازمان در این حالت بخشی از حق بیمه یا همه آن را برای کارمندان خود میپردازند. این موضوع در فیش حقوقی کارمندان نیز قید میشود. بنابراین سازمانهایی که اقدام به ارائه بیمه عمر برای کارمندان خود میکنند میتوان از فیش حقوقی آنها با این موضوع پی برد. این بیمه نامه می تواند فقط دارای پوشش فوت باشد یا پوشش های دیگری نیز داشته باشد.


   5- بیمه عمر و تامین آتیه : در کشور ما بیشترین استقبال در سالهای اخیر از این نوع بیمه عمر شده است. این بیمه نامه در زمان حیات بیمه شده، پس انداز مناسب با سودِ تضمین شده ای دارد که با ذخیره حق بیمه هایی که بیمه گذار، در شرکت بیمه، سپرده گذاری کرده به دست می آید. در پایان قرارداد، هم فرد میتواند، بازنشسته شود و حتی مستمری دریافت کند. اگر در طی مدت قرارداد بیمه شده فوت کند؛ سرمایه فوت و سودی که به سرمایه تعلق گرفته، به وارثین یا افرادی که در بیمه نامه تعیین شده اند پرداخت میشود.اسامی مختلف این نوع بیمه عبارتند از: بیمه عمر و تشکیل سرمایه – بیمه عمر و پس انداز – بیمه عمر و آتیه – بیمه زنان خانه دار – بیمه کودکان و نوجوانان- بیمه کمک هزینه تحصیلی- بیمه کمک هزینه ازدواج – بیمه کمک هزینه تهیه جهیزیه – بیمه زندگی

گزارش کد : 26

پست

رهگیری مرسولات پستی

تیپاکس

رهگیری مرسولات تیپاکس

باربری

رهگیری مرسولات باربری