بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار

انواع بیمه عمر و تامین آتیه

انواع بیمه عمر و تامین آتیه,بیمه عمر زمانی,بیمه عمر مانده بدهکار,بیمه تمام عمر,بیمه عمر کارکنان دولت,بیمه عمر و تامین آتیه,بیمه زنان خانه دار,بیمه کودکان و نوجوانان,بیمه کمک هزینه تحصیلی,بیمه کمک هزینه ازدواج,بیمه کمک هزینه تهیه جهیزیه,بیمه عمر و تشکیل سرمایه,بیمه عمر و پس انداز,

بیمه عمر و تامین آتیه انواع مختلفی دارند که عبارتند از:  1- بیمه عمر زمانی : در بیمه عمر زمانی، پوشش بیمه ای برای مدت معینی ارائه می شود. سرمایه بیمه در صورت فوت شخص در طول مدت قرارداد،

انواع بیمه عمر و تامین آتیه

بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار

بیمه عمر و تامین آتیه انواع مختلفی دارند که عبارتند از:


 1- بیمه عمر زمانی : در بیمه عمر زمانی، پوشش بیمه ای برای مدت معینی ارائه می شود. سرمایه بیمه در صورت فوت شخص در طول مدت قرارداد، قابل پرداخت است و اگر بیمه شده در پایان قرارداد فوت نکرده باشد، مبلغی به او پرداخت نخواهد شد.


 2- بیمه عمر مانده بدهکار: بیمه عمر مانده بدهکار یا بیمه وام امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد. زیرا بسیاری از اشخاص از بانکها و مؤسسات اعتباری برای خرید یا ساخت خانه و یا امور دیگر وام دریافت می نمایند در صورت فوت وام گیرنده، اگر خانواده او قادر به پرداخت وام نباشد. ممکن است بانک از وثیقه وام گیرنده برای طلب خود استفاده نموده و خانـواده وام گیرنده با مشکلات فراوانی مواجه خواهد شد. برای رفع این مشکل افرادی که وام دریافت می نمایند می توانند با حق بیمه ناچیزی خود را به نفع بانک یا مؤسسه وام دهنده ، بیمه عمر مانــده بدهکـــار نمایند. در این صــورت،بقیه اقساط وام او را از تاریخ فوت تا پایان مدت وام یکجا در وجه بانک و یا موسسه وام دهنده (بیمه گذار) پرداخت خواهدشد. پوشش اصلی این بیمه نامه، فوت در اثر حادثه می باشد. پوشش های فرعی مانند پوشش از کارافتادگی (معافیت از پرداخت حق بیمه) را با پرداخت حق بیمه بیشتر میتوان به بیمه نامه عمر مانده بدهکار اضافه کرد.


3- بیمه تمام عمر: این بیمه نامه مناسب کسانیست که تمایل دارند تا آخر عمر، از پوشش فوت برخوردار باشند و در صورت فوت در هر سنی و به هر علتی، آینده خانواده شان تضمین شده باشد. این بیمه نامه برای مدت محدود است و بیمه گر به ازای دریافت حق بیمه در مدتی محدود، برای مثال  15 ،10 ،5سال متعهد میشود که بیمه شده در هر زمان و به هر علت فوت کرد؛ سرمایه بیمه شده را به خانواده و یا ذینفعان وی بپردازد. درگیر نشدن در روند انحصار وراثت و معافیت از مالیات از مزایای این بیمه نامه است.


 4- بیمه عمر کارکنان دولت : تمامی سازمانهای دولتی باید برای کارمندان خود بیمه عمر تهیه نمایند. در این صورت بیمه شده، کارمندان و بیمه گذار، سازمان است. یعنی سازمان در این حالت بخشی از حق بیمه یا همه آن را برای کارمندان خود میپردازند. این موضوع در فیش حقوقی کارمندان نیز قید میشود. بنابراین سازمانهایی که اقدام به ارائه بیمه عمر برای کارمندان خود میکنند میتوان از فیش حقوقی آنها با این موضوع پی برد. این بیمه نامه می تواند فقط دارای پوشش فوت باشد یا پوشش های دیگری نیز داشته باشد.


 5- بیمه عمر و تامین آتیه : در کشور ما بیشترین استقبال در سالهای اخیر از این نوع بیمه عمر شده است. این بیمه نامه در زمان حیات بیمه شده، پس انداز مناسب با سودِ تضمین شده ای دارد که با ذخیره حق بیمه هایی که بیمه گذار، در شرکت بیمه، سپرده گذاری کرده به دست می آید. در پایان قرارداد، هم فرد میتواند، بازنشسته شود و حتی مستمری دریافت کند. اگر در طی مدت قرارداد بیمه شده فوت کند؛ سرمایه فوت و سودی که به سرمایه تعلق گرفته، به وارثین یا افرادی که در بیمه نامه تعیین شده اند پرداخت میشود.اسامی مختلف این نوع بیمه عبارتند از: بیمه عمر و تشکیل سرمایه – بیمه عمر و پس انداز – بیمه عمر و آتیه – بیمه زنان خانه دار – بیمه کودکان و نوجوانان- بیمه کمک هزینه تحصیلی- بیمه کمک هزینه ازدواج – بیمه کمک هزینه تهیه جهیزیه – بیمه زندگی

(انتخاب مبلغ حق بیمه ، شرایط بیمه نامه و روش های پرداخت) پس از کسب اطلاعات لازم درباره این بیمه نامه، لازم است نسبت به انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظرتان اقدام کنید. شرایط قرارداد بیمه نامه عمر در واقع شرایطی است متشکل از انتخاب حق بیمه پرداختی ، روش پرداخت ، مدت بیمه ، پوشش های بیمه ای مورد تقاضا و پاسخ به سوالات عمومی و پزشکی می باشد. به عنوان مثال، شما مبلغ حق بیمه 50 هزار تومان با روش پرداخت ماهیانه ، به مدت حداکثر 30 سال و پوشش بیمه ای کامل را انتخاب می نمایید. بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نیز می توانند بر اساس تمایل خود نسبت به نحوه پرداخت حق بیمه، از میان گزینه های ماهانه ،سه ماهه ، شش ماهه و سالانه یکی را انتخاب کنند. (ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر) برای ثبت نام لازم است فرم پیشنهادی بیمه عمر و تامین آتیه را دانلود نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. در منوی زیر میتوانید فرم پیشنهادی را دریافت نمایید. برای ثبت نام لازم است اطلاعات کامل خود شامل مشخصات فردی بیمه گذار، مشخصات فردی بیمه شده، مشخصات بیمه نامه مورد در خواست، حق بیمه درخواستی، روش پرداخت، نشانی محل سکونت، شماره تماس و نشانی پست الکترونیکی را در اختیار بیمه پاسارگاد قرار دهید. (نحوه پرداخت حق بیمه) پس از انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظر و "ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر" ، آماده رفتن به مرحله بعد هستید. لطفاً به خاطر داشته باشید که با تکمیل فرم ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر مرحله ثبت نام شما کامل شده است و شما باید حق بیمه مورد نظر را برای صدور بیمه نامه پرداخت نمایید. برای پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه خود می‌توانید به روش های زیر اقدام نمایید: 1- پرداخت آنلاین از طریق سایت و کارت تمامی بانک ها 2- پرداخت از طریق فیش واریزی و مراجعه حضوری در بانک های پاسارگاد و ملت 3- پرداخت توسط کارتخوان در محل شما 4- پرداخت نقدی و یا کارتخوان در شرکت نکته: - تکمیل فرم ثبت نام قبل از پرداخت و نهایی شدن بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد هیچ گونه تعهدی برای شرکت بیمه و بیمه گذار ایجاد نکرده و در صورت عدم انعقاد قرارداد هیچ نوع خسارتی قابل مطالبه نخواهد بود. فرم پرسش نـامه و پيشنهـاد بيمـه عمـر و تـأمين آتيه (ارسال مدارک و پیوستن شما به خانواده بزرگ بیمه عمر پاسارگاد) پس از پرداخت حق بیمه عمر خود به روش های ذکر شده لطفا مراحل زیر را انجام دهید. 1- ارسال مدارک شناسایی تصویر کارت ملی و یا شناسنامه بیمه گذار ، بیمه شده و وراث قانونی را فاکس و یا ایمیل نمایید. 2- ارسال فیش واریزی در صورتی که حق بیمه عمر خود را از طریق فیش واریزی در بانک واریز کرده اید، اصل فیش را ارسال نمایید. 3- درخواست صدور بیمه نامه فرم در خواست صدور بیمه نامه را دانلود کرده و بیمه گذار و بیمه شده آن را تکمیل و امضا کرده و آن را فاکس و یا ایمیل نمایید. بعد از طی مراحل مذکور توسط شما و دریافت اطلاعات ثبت نام و پرداخت توسط ما واحد صدور اطلاعات مربوطه را بررسی نموده و کافی است تنها منتظر تماس کارشناسان بیمه عمر بمانید. پس از بررسی های لازم و تکمیل پرونده توسط واحد صدور بیمه نامه صادر می گردد. کارشناسان بیمه پاسارگاد به محل مورد درخواست بیمه گذار مراجعه کرده، بیمه نامه را تحویل و توضیحات لازم را به بیمه گذار می دهند. لطفاً به خاطر داشته باشید که لازم است در زمان مراجعه کارشناس بیمه پاسارگاد، مدارک شناسایی معتبر را به وی ارائه نمایید. اکنون شما می‌توانید با خیالی آسوده برای آینده خود و خانوادتان پس انداز کنید.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

کسب درآمد با جستجو در گوگل
مشاوره رایگان 09117879752