بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار

روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد,پرداخت الکترونیک حق بیمه عمر,دفترچه بیمه عمر و تأمین آتیه,اینترنت بانک پاسارگاد,خودپرداز بانک پاسارگاد,کارت‌خوان (pos) بانک پاسارگاد,بانک توسعه تعاون,بانک کشاورزی,بانک صادرات,نرم افزار همراه بانک پاسارگاد,#720*,اپلیکیشن آپ,

 پس از ارائه خدماتی متمایز و موفق در زمینه بیمه های عمر و تامین آتیه و پوشش های مرتبط با آن، اکنون شرکت بیمه پاسارگاد امکان پرداخت الکترونیک حق بیمه عمر را جهت رفاه و سهولت در پرداخت برای بیمه

روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد / نمایندگی حسین تبار

 پس از ارائه خدماتی متمایز و موفق در زمینه بیمه های عمر و تامین آتیه و پوشش های مرتبط با آن، اکنون شرکت بیمه پاسارگاد امکان پرداخت الکترونیک حق بیمه عمر را جهت رفاه و سهولت در پرداخت برای بیمه گذاران بیمه های عمر و تامین آتیه فراهم نموده است.

شرکت بیمه پاسارگاد با بررسی روش های مختلف پرداخت، مطمئن ترین و آسان ترین روش را برای پرداخت غیر حضوری ایجاد کرده است.

دارندگان دفترچه بیمه عمر و تأمین آتیه می توانند علاوه بر پرداخت اقساط خود در شعب بانک های پاسارگاد ، تجارت و کشاورزی به صورت حضوری ؛ از طریق اینترنت بانک و یا عابربانک های پاسارگاد نیز اقدام به پرداخت حق بیمه خود نمایند .

بیمه گذاران گرامی می توانند به منظور پرداخت حق بیمه خود از طریق اینترنت بانک، دستگاه های عابربانک و دستگاه های پوز ، از "شناسه قبض" و "شناسه پرداخت" مندرج در برگه های دفترچه استفاده نمایند .

 

واریز از طریق اینترنت بانک پاسارگاد

1- ساده‌ترین روش از طریق وب‌سایت بانک پاسارگاد است، نیازی نیست که شما در بانک پاسارگاد حساب داشته باشید فقط کافی است که به اینترنت معمولی دسترسی داشته باشید و با گوشی موبایل، تبلت یا کامپیوتر اقساطتان را پرداخت کنید. فقط کافی است یک کارت عابر بانک و رمز پویا داشته باشید.
 

نکته بسیار مهمی که در این روش وجود دارد این است که شما با همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانید اقساط حق بیمه خود را پرداخت کنید.

برای پرداخت قسط بیمه عمر خود اینجا را لمس کنید

مطابق تصویر شناسه قبض و شناسه پرداخت خود را وارد کنید، سپس گزینه ادامه را لمس کنید. (تصویر 1)

 

مطابق تصویر 2 اطلاعات کارت‌بانکی خود را وارد کنید و با انتخاب گزینه پرداخت قسط بیمه عمر خود را واریز کنید.

 

 

در پایان مطابق تصویر شماره 3 سند پرداختی خود را ذخیره کنید و یا شماره پیگیری، تاریخ پرداخت و روش پرداختی را دفترچه اقساط خود ثبت نمایید.

 

 

واریز از طریق خودپرداز بانک پاسارگاد

2- می‌توانید به‌تمامی دستگاه‌های خودپرداز (عابر بانک) بانک پاسارگاد در کشور مراجعه کنید و با هر کارت عابر بانکی قسط خود را پرداخت کنید. کافی است گزینه پرداخت قبوض را انتخاب و با واردکردن شناسه قبض و شناسه پرداخت قسط خود را واریز و شماره پیگیری، تاریخ پرداخت و روش پرداختی را در برگه اقساط خود یادداشت کنید.

در این روش نیز الزامی به داشتن حساب بانکی نزد بانک پاسارگاد وجود ندارد و شما با استفاده از هر کارت‌بانکی عضو شتاب می‌توانید قسط بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت کنید. ضمناً نیازی به واردکردن مبلغ قسط نیست و سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد. در این روش نیازی به داشتن رمز پویا ندارید.

 

واریز از طریق کارت‌خوان (pos) بانک پاسارگاد

3- با تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان (pos) بانک پاسارگاد نیز می‌توانید قسط خود را پرداخت کنید،کافی است گزینه قبوض را انتخاب کرده و شناسه قبض و شناسه پرداخت را وارد و شماره پیگیری را یادداشت کنید.
در این روش نیز الزامی به داشتن حساب بانکی نزد بانک پاسارگاد وجود ندارد و شما با استفاده از هر کارت‌بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانید قسط بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت کنید. ضمناً نیازی به واردکردن مبلغ قسط نیست و سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد. در این روش نیازی به داشتن رمز پویا ندارید.

 

واریز از طریق بانک توسعه تعاون

4- می‌توانید به‌تمامی دستگاه‌های خودپرداز (عابر بانک) بانک توسعه تعاون در سراسر کشور مراجعه کنید و با هر کارت عابر بانکی قسط خود را پرداخت کنید. کافی است گزینه پرداخت قبوض را انتخاب و با واردکردن شناسه قبض و شناسه پرداخت، قسط خود را واریز و شماره پیگیری، تاریخ پرداخت و روش پرداختی را در برگه اقساط خود یادداشت کنید.در این روش نیز الزامی به داشتن حساب بانکی نزد بانک توسعه تعاون وجود ندارد و شما با استفاده از هر کارت‌بانکی عضو شتاب می‌توانید قسط بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت کنید. ضمناً نیازی به واردکردن مبلغ قسط نیست و سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد. در این روش نیازی به داشتن رمز پویا ندارید.


واریز از طریق بانک کشاورزی

5-  با تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان (pos) بانک کشاورزی نیز می‌توانید قسط خود را پرداخت کنید، کافی است گزینه قبوض را انتخاب کرده و شناسه قبض و شناسه پرداخت را وارد و شماره پیگیری را یادداشت کنید.

در این روش نیز الزامی به داشتن حساب بانکی نزد بانک کشاورزی وجود ندارد و شما با استفاده از هر کارت‌بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانید قسط بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت کنید. ضمناً نیازی به واردکردن مبلغ قسط نیست و سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد. در این روش نیازی به داشتن رمز پویا ندارید.

 

 واریز از طریق نرم افزار همراه بیمه

6- نرم‌افزار همراه بیمه پاسارگاد شرکت بیمه پاسارگاد با استفاده از جدیدترین فناوری‌های ارتباط اینترنتی، نرم‌افزار موبایلی پرداخت اقساط» بیمه عمر و تأمین آتیه را راه‌اندازی نموده است.
شرکت بیمه پاسارگاد در راستای حفظ امنیت خاطر بیمه‌گذاران و با تکیه‌بر نیروی انسانی جوان و مجرب خود و بهره‌گیری از دانش روز بیمه و فناوری اطلاعات با بیش از ده سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه کشور تلاش کرده تا با راه‌اندازی نرم‌افزار موبایلی همراه بیمه پاسارگاد» در زمان پرداخت اقساط بیمه‌های عمر و تأمین آتیه آرامش خاطر را به‌عنوان مهم‌ترین دستاورد بیمه، به مشتریان خود هدیه دهد.

در این راستا، بیمه‌گذاران می‌توانند حق بیمه خود را توسط گوشی تلفن همراه درزمانی اندک و در امنیت کامل با استفاده از تمام کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. گفتنی است، امکان دسترسی هر بیمه‌گذار به کلیه بیمه‌نامه‌های عمر و تأمین آتیه، امکان پرداخت اقساط تمام بیمه‌نامه‌های عمر و تأمین آتیه در هر زمان و مکان بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت، به‌روزرسانی وضعیت اقساط پرداخت‌شده حق بیمه، مشاهده سوابق پرداخت اقساط حق بیمه (با مشخص بودن پرداخت در سررسید، پرداخت با تأخیر و اقساط معوق) و… از مزایای این نرم‌افزار است.

در این نرم‌افزار امکان مشاهده تاریخچه پرداخت اقساط بیمه‌های عمر و تأمین آتیه و نیز پرداخت اقساط با انواع کارت‌های شبکه بانکی کشور فراهم‌شده است.

بـرای دریـافـت ایـن نرم‌افزار  http://www.pasargadinfo.org/Apps/bpPayment.apk  کلیک نمایید.

گفتنی است، در اولین مرتبه استفاده از نرم‌افزار، کاربر بایستی با وارد نمودن اطلاعات درخواستی در سیستم ثبت‌نام کرده و با دریافت کد فعال‌سازی» ثبت‌نام خود را تکمیل نماید.

 

واریز از طریق بانک صادرات

7- می‌توانید به‌تمامی دستگاه‌های خودپرداز (عابر بانک) بانک صادرات در سراسر کشور مراجعه کنیدبا هر کارت عابر بانکی قسط خود را پرداخت کنید.
کافی است گزینه پرداخت قبوض را انتخاب و با واردکردن شناسه قبض و شناسه پرداخت، قسط خود را واریز و شماره پیگیری، تاریخ پرداخت و روش پرداختی را در برگه اقساط خود یادداشت کنید.در این روش نیز الزامی به داشتن حساب بانکی نزد بانک صادرات وجود ندارد و شما با استفاده از هر کارت‌بانکی عضو شتاب می‌توانید قسط بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت کنید. ضمناً نیازی به واردکردن مبلغ قسط نیست و سیستم به‌صورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد. در این روش نیازی به داشتن رمز پویا ندارید. همچنین آندسته از بیمه گذارانی که بجای برگه اقساط، از دفترچه اقساط برای پرداخت اقساط خود استفاده میکنند می تواندد بصورت حضوری به شعب بانک صادرات مراجعه و اقساط خود را پرداخت نمایند.

 

واریز از طریق نرم افزار همراه بانک پاسارگاد


8- اگر در بانک پاسارگاد حساب دارید پیشنهاد می‌کنیم تا با دانلود اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد ضمن استفاده از ویژگی‌های متنوع این برنامه، اقساط حق بیمه عمر و تأمین آتیه خود را نیز از این طریق و به به‌راحتی پرداخت کنید.
 

دانلود برنامه موبایل بانک پاسارگاد ios- Android

 

9- از طریق کد دستوری #720* و یا اپلیکیشن آپ هم میتوانید اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد خود را پرداخت کنید.

سامانه آنی بانک پاسارگاد (امپاد) با بهره گیری از تکنولوژی USSD راه اندازی شده و برای مشترکین شبکه تلفن همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل قابل استفاده است. برای استفاده از این سامانه نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزاری بر روی گوشی تلفن همراه نمی باشد و فقط با گرفتن شماره #720* از روی تلفن همراه بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای می توان وارد منوی این برنامه شد. خدمات این سامانه قابل استفاده برای همه کاربران دارای یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب می باشد.

(انتخاب مبلغ حق بیمه ، شرایط بیمه نامه و روش های پرداخت) پس از کسب اطلاعات لازم درباره این بیمه نامه، لازم است نسبت به انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظرتان اقدام کنید. شرایط قرارداد بیمه نامه عمر در واقع شرایطی است متشکل از انتخاب حق بیمه پرداختی ، روش پرداخت ، مدت بیمه ، پوشش های بیمه ای مورد تقاضا و پاسخ به سوالات عمومی و پزشکی می باشد. به عنوان مثال، شما مبلغ حق بیمه 50 هزار تومان با روش پرداخت ماهیانه ، به مدت حداکثر 30 سال و پوشش بیمه ای کامل را انتخاب می نمایید. بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نیز می توانند بر اساس تمایل خود نسبت به نحوه پرداخت حق بیمه، از میان گزینه های ماهانه ،سه ماهه ، شش ماهه و سالانه یکی را انتخاب کنند. (ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر) برای ثبت نام لازم است فرم پیشنهادی بیمه عمر و تامین آتیه را دانلود نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. در منوی زیر میتوانید فرم پیشنهادی را دریافت نمایید. برای ثبت نام لازم است اطلاعات کامل خود شامل مشخصات فردی بیمه گذار، مشخصات فردی بیمه شده، مشخصات بیمه نامه مورد در خواست، حق بیمه درخواستی، روش پرداخت، نشانی محل سکونت، شماره تماس و نشانی پست الکترونیکی را در اختیار بیمه پاسارگاد قرار دهید. (نحوه پرداخت حق بیمه) پس از انتخاب شرایط بیمه نامه عمر مورد نظر و "ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر" ، آماده رفتن به مرحله بعد هستید. لطفاً به خاطر داشته باشید که با تکمیل فرم ثبت نام و تکمیل فرم بیمه عمر مرحله ثبت نام شما کامل شده است و شما باید حق بیمه مورد نظر را برای صدور بیمه نامه پرداخت نمایید. برای پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه خود می‌توانید به روش های زیر اقدام نمایید: 1- پرداخت آنلاین از طریق سایت و کارت تمامی بانک ها 2- پرداخت از طریق فیش واریزی و مراجعه حضوری در بانک های پاسارگاد و ملت 3- پرداخت توسط کارتخوان در محل شما 4- پرداخت نقدی و یا کارتخوان در شرکت نکته: - تکمیل فرم ثبت نام قبل از پرداخت و نهایی شدن بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد هیچ گونه تعهدی برای شرکت بیمه و بیمه گذار ایجاد نکرده و در صورت عدم انعقاد قرارداد هیچ نوع خسارتی قابل مطالبه نخواهد بود. فرم پرسش نـامه و پيشنهـاد بيمـه عمـر و تـأمين آتيه (ارسال مدارک و پیوستن شما به خانواده بزرگ بیمه عمر پاسارگاد) پس از پرداخت حق بیمه عمر خود به روش های ذکر شده لطفا مراحل زیر را انجام دهید. 1- ارسال مدارک شناسایی تصویر کارت ملی و یا شناسنامه بیمه گذار ، بیمه شده و وراث قانونی را فاکس و یا ایمیل نمایید. 2- ارسال فیش واریزی در صورتی که حق بیمه عمر خود را از طریق فیش واریزی در بانک واریز کرده اید، اصل فیش را ارسال نمایید. 3- درخواست صدور بیمه نامه فرم در خواست صدور بیمه نامه را دانلود کرده و بیمه گذار و بیمه شده آن را تکمیل و امضا کرده و آن را فاکس و یا ایمیل نمایید. بعد از طی مراحل مذکور توسط شما و دریافت اطلاعات ثبت نام و پرداخت توسط ما واحد صدور اطلاعات مربوطه را بررسی نموده و کافی است تنها منتظر تماس کارشناسان بیمه عمر بمانید. پس از بررسی های لازم و تکمیل پرونده توسط واحد صدور بیمه نامه صادر می گردد. کارشناسان بیمه پاسارگاد به محل مورد درخواست بیمه گذار مراجعه کرده، بیمه نامه را تحویل و توضیحات لازم را به بیمه گذار می دهند. لطفاً به خاطر داشته باشید که لازم است در زمان مراجعه کارشناس بیمه پاسارگاد، مدارک شناسایی معتبر را به وی ارائه نمایید. اکنون شما می‌توانید با خیالی آسوده برای آینده خود و خانوادتان پس انداز کنید.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

کسب درآمد با جستجو در گوگل
مشاوره رایگان 09117879752