بیمه عمر پاسارگاد / نمایندگی زارعی

http://bpaht.ir/

پوشش از کار افتادگی

در این پوشش اگر فرد بیمه شده بر اثر حادثه یا بیماری از کار افتاده کامل شود و دیگر قادر به کار کردن نباشد شرکت بیمه پاسارگاد علاوه بر پرداخت غرامت به وی نیم یا تمام حق بیمه های پرداختی را به جای او

پوشش از کار افتادگی
 • 09022275808واتس اپ
 • خلاصه داستان :

  در این پوشش اگر فرد بیمه شده بر اثر حادثه یا بیماری از کار افتاده کامل شود و دیگر قادر به کار کردن نباشد شرکت بیمه پاسارگاد علاوه بر پرداخت غرامت به وی نیم یا تمام حق بیمه های پرداختی را به جای او تا پایان مدت قرارداد تقبل خواهد کرد.

   

   

   

  مفهوم و شرایط بیمه از کار افتادگی

  در شرکت بیمه پاسارگاد از کارافتادگی به این شکل تعریف می‌شود: ناتوانی کامل بیمه شده در انجام هرگونه فعالیت اقتصادی در اثر بیماری و یا حادثه از قبیل فقدان دید از دو چشم، قطع یا از کارافتادگی کامل و دائمی دوبازو، دو دست، دو ساق پا یا دو پا، فقدان یک بازو یا یک دست یا یک ساق پا و یا امراض دماغی غیر قابل علاج که باعث اختلال کلی مشاعر شوند.

   

   

  شروط تخصیص بیمه از کار افتادگی


  ازکارافتادگی افراد باید قبل از سن ۶۰ سالگی و قطعا بعداز عقد قرارداد بیمه رخ دهد. در این بین دو بند زیر قابل توجه است:

  ۱- ناتوانی کامل بیمه شده حداقل ۶ ماه بدون وقفه یا قطع شدن ادامه یابد و مراتب از طرف پزشک معتمد بیمه‌گر تایید شود.

  ۲- شروع بیماری یا منشا ناتوانی یک سال پس از تاریخ این الحاقیه باشد و یا ناتوانی در اثر حوادث مشمول بیمه بعد از شروع این الحاقیه باشد.

   

   

   

  بیمه از کار افتادگی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

  تمام افراد تا سن ۵۹ سالگی و با در نظر داشتن شروط گفته شده می‌توانند از خدمات بیمه ازکارافتادگی پاسارگاد بهره‌مند شوند مگر این که شامل موارد زیر باشند:

  ۱- جرح یا صدمه که به طور عمدی توسط بیمه شده به خود یا توسط ذی نفع به بیمه شده وارد شده باشد.

  ۲- صدمه، جرح یا بیماری که منجر به از کار افتادگی کلی و دائمی شود و ناشی از خدمت در نیروهای مسلح یا اشتغال در هر گونه سازمان تدافعی غیر نظامی باشد. (مشروط بر این که این از کار افتادگی در جنگ یا در عملیات شبه جنگی یا برقراری نظم عمومی اتفاق افتد)

  ۳- در صورتی که سن بیمه شده در شروع از کارافتادگی کلی و دائمی بیش از ۶۰سال باشد حق بیمه پرداختی بیمه شده بابت مدت مازاد ۶۰سالگی در صورت دریافت برگشت داده می‌شود.

  ۴- صدمه و یا جرح ناشی از مسافرت هوایی به جز در مواردی که بیمه شده به عنوان مسافرعادی در خطوط تجاری مجاز مسافرت کند.

  ۵- از دست دادن صلاحیت پرواز به علت حادثه یا بیماری در صورتی که شغل بیمه شده خلبانی باشد.

  ۶- صدمه بدنی یا اختلالات روانی که قبل از صدور بیمه نامه به شخص وارد شده باشد.

   

   

   

  الزامات بیمه‌شده برای دریافت بیمه


  در صورتی که طی یک حادثه یا بیماری و قطعا بعد از صدور بیمه‌نامه دچار ازکارافتادگی شده‌اید لازم است مطابق با دستورالعمل زیر برای دریافت بیمه ازکارافتادگی پاسارگاد اقدام کنید:

  بیمه‌گذار باید حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز از تاریخ شروع از کار افتادگی کتبا و تا زمانی که بیمه شده در قید حیات است مراتب را به بیمه گر اعلام کند.
  بیمه‌گذار باید در صورت تایید از کار افتادگی از طرف بیمه گر مدارک مورد تقاضای بیمه گر مبنی بر ادامه ی از کار افتادگی خود را در صورت مطالبه بیمه گر در اختیار وی قراردهد.  چنان چه این از کار افتادگی  با رعایت دوران انتظار برای مدت دو سال تمام ادامه داشته باشد پس از آن بیمه گر فقط یک بار در هر سال این مدارک را مطالبه خواهد نمود و در صورتی که بیمه شده قادر به ارائه مدارک مزبور نشود یا اینکه بیمه شده قادربه ادامه کار و تحصیل درآمد شده باشد  کلیه اقساط  آینده حق بیمه طبق شرایط بیمه نامه توسط بیمه گذار باید پرداخت شود.

   

گزارش کد : 4

پست

رهگیری مرسولات پستی

تیپاکس

رهگیری مرسولات تیپاکس

باربری

رهگیری مرسولات باربری