بیمه عمر پاسارگاد / نمایندگی زارعی

http://bpaht.ir/

پوشش هزینه پزشکی حادثه

در این پوشش اگر فرد بیمه شده بر اثر حادثه مصدوم شود هزینه های درمانی وی توسط شرکت بیمه پاسارگاد قابل پرداخت خواهد بود.       سرمایه‌گذاری در حوزه بیمه سلامت و در

پوشش هزینه پزشکی حادثه
 • 09022275808واتس اپ
 • خلاصه داستان :

  در این پوشش اگر فرد بیمه شده بر اثر حادثه مصدوم شود هزینه های درمانی وی توسط شرکت بیمه پاسارگاد قابل پرداخت خواهد بود.

   

   

   

  سرمایه‌گذاری در حوزه بیمه سلامت و درمان از محورهای اصلی کاهش فقر و افزایش رفاه اجتماعی است. کشور ما هم با توسعه مفهوم بیمه کم کم جا پای کشورهای توسعه‌یافته گذاشته است و دیگر کم‌تر کسی وجود دارد که از پوشش‌های بیمه‌ای برخوردار نباشد. حالا دیگر وارد مرحله‌ای شده‌ایم که کارمندان و کارگران از بیمه‌های عمر استفاده می‌کنند و فرزندان و آتیه خانواده خود را با استفاده از شرایط فوق‌العاده‌ای که فراهم شده بیمه می‌کنند. مهم‌تر از همه پوشش هزینه پزشکی حوادث است. حوادثی که چه در محیط کار و چه در زندگی به صورت طبیعی یا به دخالت دیگران ممکن است اتفاق بیفتند.

  مفتخریم اعلام کنیم بیمه عمر پاسارگاد با پوشش هزینه پزشکی حوادث مختلف قادر است به تمام دلهره‌های شما پایان دهد و پرداخت غرامت حوادث را بر عهده گیرد.

   

  پاسارگاد خیلی از مواردی که شاید هرگز فکر نمی‌کردید ممکن است توسط بیمه پوشش داده شود را جز پوشش پرداخت هزینه پزشکی حوادث در نظر می‌گیرد. در این حالت شرکت بیمه متعهد می‌شود تمام هزینه‌های مربوط به نقص عضو، از کارافتادگی کلی یا جزئی، موقت یا دائم و حتی هزینه‌های مربوط به آسیب‌های ورزشی را در حالات خاص متقبل شود.

گزارش کد : 5

پست

رهگیری مرسولات پستی

تیپاکس

رهگیری مرسولات تیپاکس

باربری

رهگیری مرسولات باربری