بیمه عمر پاسارگاد / نمایندگی زارعی

http://bpaht.ir/

پوشش آتش سوزی منزل مسکونی

در این پوشش اگر منزل مسکونی فرد دچار آتش سوزی شود شرکت بیمه پاسارگاد به وی غرامت پرداخت خواهد کرد.   اکثر شما در اخبار یا محل هر چند وقت یک بار خبر آتش گرفتن منزل یا مغازه ای را شنیده

پوشش آتش سوزی منزل مسکونی
 • 09022275808واتس اپ
 • خلاصه داستان :

  در این پوشش اگر منزل مسکونی فرد دچار آتش سوزی شود شرکت بیمه پاسارگاد به وی غرامت پرداخت خواهد کرد.

   

  اکثر شما در اخبار یا محل هر چند وقت یک بار خبر آتش گرفتن منزل یا مغازه ای را شنیده اید تصور کنید که مال باخته بیمه نداشته باشد،به طور جد و حقیقتا باید مالک را یک ورشکسته واقعی خواند زیرا با وضعیت اقتصادی و تورم کشور آن فرد در واقعیت یک مرده متحرک می باشد،زیرا جبران کردن ضررها خیلی زمان بر خواهد بود که اگر فرد متضرر جوان باشد،به نسبت فرد مسن زمان و توان بیشتری برای جبران دارد ولی با این حال بسیار دشوار خواهد بود که با داشتن پوشش بیمه آتش سوزی می توانید تا حدود بیشتری خسارت مالی را جبران کنید.

   

  سپرده گذاری در بیمه عمر تنها یک سپرده گذاری محسوب نمی شود،با سرمایه گذاری پوشش هایی نظیر آتش سوزی و پوشش های دیگر نیز شامل بیمه عمر می شود که برتری کاملا مشهودی به نسبت سرمایه گذاری در بانک دارد و حسن بزرگتر از آن اینکه معاف مالیاتی در بیمه عمر اعمال خواهد شد و تا به راحتی بدون ضامن می توانید وام دریافت کنید .

   

  زمانی که شما مبلغی را به عنوان سپرده در بیمه عمر می گذارید سودی برابر ۱۹% به سپرده شما تعلق می گیرد.زمانی که شما علاوه بر پرداخت حق بیمه مبلغی را به عنوان سپرده در صندوق خود واریز می کنید،شرکت بیمه عمر پاسارگاد به صورت هدیه و بدون نیاز به عقد قرارداد جدیدی پوشش بیمه آتش سوزی را به شما می دهد و تا زمانی که این سپرده در طرح بیمه شما باشد این پوشش به کار خود ادامه می دهد.

   

   

  در این نوع بیمه نامه، ساختمان  واحد مسکونی، تاسیسات و اثاثیه داخل آن، علاوه بر خطرهای آتش سوزی، انفجار و صاعقه می تواند در برابر کلیه خطرهای اضافی ( سیل ، زلزله ، طوفان، ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب، سقوط هواپیما، رانش زمین و . . . ) نیز تحت پوشش قرار گیرد.

گزارش کد : 8

پست

رهگیری مرسولات پستی

تیپاکس

رهگیری مرسولات تیپاکس

باربری

رهگیری مرسولات باربری